JEDINEČNÁ ŠANCE: Zahrajte si ve filmu 3Bobule!

Aktualizováno 14.07.2019

Bobule - film - 3
Zdroj: TV Nova

Vždycky jste si chtěli zahrát ve filmu, ale nevěděli jste, jak se tam dostat? Pak pro vás máme jedinečnou šanci!

Kdo by neznal lehké letní komedie Bobule a 2Bobule, které sledují eskapády dvojice kamarádů Honzy (Kryštof Hádek) a Jirky (Lukáš Langmajer), které se točí kolem vína a žen. Tvůrci tentokrát přichází s dalším pokračováním a tím jsou 3Bobule! Chtěli byste si ve filmu zahrát?
 

Pokud si chcete zahrát ve scéně, která se bude v létě natáčet na jedné z atraktivních pražských lokací u Vltavy, stačí zodpovědět správně na otázku která zní:

 

Který nápoj je pro filmovou sérii Bobule specifický?

A) Pivo

B) Víno

 

Správné odpovědi zasílejte na email volejtenovu@nova.cz. 5 z vás vyhraje nejen možnost zahrát si v připravovaném filmu, ale také exkluzivní lahev vína. Soutěž startuje vyhlášením v pořadu Volejte Novu dne 15. 6. Emaily můžete posílat do pondělí 17.6.2019 ve 13:00.


V textu zprávy je třeba kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. E-maily, které nebudou obsahovat tyto údaje, nebudou do Soutěže zařazeny. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže, takže pozor!

Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude vylosováno pět výherců, kteří získají možnost zahrát si komparsní roli ve filmu 3Bobule.
 

Pozorně si přečtěte celý herní řád. Přejeme hodně štěstí!


Novinky z NOVY