SOUTĚŽ o vstupenky na narozeninový koncert XINDL X!

Aktualizováno 14.06.2019

XINDL X narozeninová oslava XL
Zdroj: Nova.cz

Ke krizi středního věku každý přistupuje jinak. Někdo si koupí Ferrari, někdo si pořídí milenku… XINDL X si uspořádá narozeninový koncert ve Foru Karlín.

Bez nadsázky můžu říct, že to je ten nejdražší a největší mejdan, jaký jsem kdy pořádal. Čtyřicet je římskými číslicemi XL, takže tenhle mejdan bude vážně XL, čili všechno větší. Větší scéna, větší světelná show, víc hostů, než jsem kdy na koncertě měl, a hlavně přehrajeme s kapelou úplně všechny singly, co jsem za svou kariéru vydal, a navrch přihodíme i několik úplných novinek. Takže slavit se bude vážně dlouho! Doufám, že přijdete slavit se mnou!


Soutěžní otázka
: Jak se jmenuje poslední album XINDL X z roku 2018?
A) Sexy Exity
B) Kvadratura záchranného kruhu


Odpovědi zasílejte e-mailem na adresu soutez@nova.cz. Do předmětu zprávy uveďte heslo „S Novou na XINDLA X“. Do textu zprávy pak kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Pouze emaily obsahující všechny tyto náležitosti budou zařazeni do losování. Soutěž bude probíhat v období od 01.06. 2019 do 14.06. 2019. Podrobná pravidla soutěže naleznete v Herním řádu níže.
Vylosováno bude deset (10) výherců. Každý z výherců získá dvě (2) vstupenky na akci XINDL X narozeninová oslava XL, která se koná dne 28.11. 2019 ve Foru Karlín.

TV Nova Vám přeje mnoho štěstí v soutěži! Přečtěte si celý herní řád.
 


Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.