Čeho si ani režisér nevšiml: Film Legenda o Tarzanovi skrývá jednu velmi vtipnou chybu

Aktualizováno 01.07.2019


Na place je často složité uhlídat všechny detaily. Co se přihodilo tvůrcům snímku Legenda o Tarzanovi?

Film vypráví příběh muže (Alexander Skarsgård), který zaměnil život v africké džungli za život bohatého Johna Claytona, po boku své milované manželky Jane (Margot Robbie). Po mnoha letech je však vyslán zpět do Konga jako obchodní emisar parlamentu, aniž by tušil, že má sehrát roli pěšáka ve smrtelně nebezpečné hře chamtivosti a pomsty belgického kapitána Leona Roma (Christoph Waltz).

 Chyby a zajímavosti filmu:

– Když je Tarzan malé dítě, má oči hnědé. Jako dospělý je ale má modré!

– Alexander Skarsgård prohlásil, že roli vzal hlavně proto, aby udělal dojem na svého otce, který je velkým fanouškem Tarzana.

– Velká skupina pštrosů, která se ve filmu prohání, je tvořena výhradně samečky.

– Alexander Skarsgård byl během tréninku na Tarzana na přísné dietě a poprvé si dovolil „hřešit“ jídlem až pět měsíců po začátku tréninku.

Zdroj: Warner Bros

– Kvůli tomu, aby zůstal představitel Tarzana v kondici, byla na place vybudována přenosná tělocvična. Alexander Skarsgård tak mohl i mezi záběry zvedat váhy, aby měly jeho svaly na plátně co největší objem.

– Roli Jane měla původně hrát Emma Stone, ale odmítla. Do role Tarzana byl zase zvažován olympijský plavec Michael Phelps. 

Na film Legenda o Tarzanovi se podívejte v neděli 6. června od 20:20 na Nově nebo v repríze v úterý  8. června od 20:00 na Nova Cinema.


Novinky z NOVY