Jedinečná vodní atrakce míří znovu do českých ulic

Aktualizováno 27.06.2019

Slide Czech 2019 - 1
Zdroj: Nova.cz

Napadlo vás někdy, jaké by to bylo se rozběhnout, skočit a klouzat se po ulici vašeho města? Pokud ano, obří nafukovací skluzavka Slide Czech vám dá možnost přetavit představy v realitu! Nesmírně oblíbená vodní atrakce otevře v Česku už svůj čtvrtý ročník.

Vysoké teploty a rozpálené ulice. Nikdo z nás se v horkých dnech vyloženě nevyžívá a hledá příležitosti, kde se alespoň trochu schladit. Obří nafukovací atrakce nabízí ideální řešení pro všechny členy rodiny od těch nejmenších po ty nejstarší. Vstup na skluzavku je možný už od 6 let věku.

Zdroj: Nova.cz


Kromě neuvěřitelného množství zábavy si návštěvníci přijdou na své i díky bohatému doprovodnému programu, během kterého se na některých akcích mohou potkat s hokejovou legendou Dominikem Haškem, který je tváří partnera akce.
Vodní atrakce letos zamíří hned do osmi měst. Sezónu letos otevře Trutnov následován Říčany u Prahy. Nejzápadnější zastávkou se stane Litvínov, krátce po něm si hned dva dny klouzání užijí ve Valašském Meziříčí a cestu po východě uzavře Staré Město o další týden později. Před polovinou prázdnin se vodní atrakce ukáže opět na dva dny na Benátské noci, poté zavítá do Hradce Králové a sezónu uzavře na konci letních prázdnin v Brně.

Zdroj: Nova.cz


Slide Czech je natolik jedinečnou akcí napříč celou Českou republikou, že si účast v jednom z měst prostě nemůžete nechat ujít! Proto pozorně sledujte oficiální stránky akce, aby vám neutekla účast na vaší nejbližší zastávce!
 

Zdroj: Nova.cz

Více informací a prodej vstupenek na www.slideczech.cz. Doporučujeme také sledovat Facebook.com/SlideCzech.
 


Novinky z NOVY