Hrané zpracování klasické disneyovky Aladin? Na tohle všechno se můžete těšit!

Aktualizováno 22.06.2019


Studio Walt Disney úspěšně pokračuje v převádění svých klasických pohádek do hrané podoby. A další na řadě je příběh zlodějíčka Aladina, který najde své štěstí za pomoci džina z kouzelné lampy.

Aladin je vzrušující příběh o okouzlujícím pouličním zlodějíčkovi Aladinovi, kurážné a cílevědomé princezně Jasmíně a džinovi, který je dost možná klíčem k jejich budoucnosti. Film režíruje Guy Ritchie, který do pohádkového přístavního města Agrabahu vnese svižnou a strhující akci. 

Zdroj: Falcon

Ve snímku Aladin září Will Smith jako bombastický džin, Mena Massoud jako okouzlující zlodějíček Aladin, Naomi Scott jako krásná a cílevědomá princezna Jasmína a Marwan Kenzari jako mocný černokněžník Jafar.

Hudbu složil Alan Menken. Ve snímku uslyšíme nové verze původních písní, které Menken složil a slova k nim napsali Howard AshmanTim Rice, a dvě nové písně, které rovněž složil Alan Menken a slova k nim napsali textaři Benj Pasek a Justin Paul. Film se natáčel ve studiích v Londýně a na dechberoucích jordánských pouštích. 


Hranou verzi klasické disneyovky Aladin sledujte v sobotu 27. března od 20:20 na Nově nebo v repríze v sobotu 28. března od 14:35 na stejném kanále. 


Novinky z NOVY