Pamatujete si na slizkého Sherminatora z Prciček? Dneska by vám z jeho proměny spadla brada!

Aktualizováno 15.06.2019


Vyvedená skvadra náruživých mladíků lačnících po ženském klíně dala světu slovo „MILF“, představila nové využití jablečného koláče a v neposlední řadě ukázala, že ze zoufalého Terminátorem posedlého kluka s mastnými vlasy a špatnou pletí může vyrůst pěkný chlap.

Série teenagerských komedií Prci, prci, prcičky se poprvé v kinech objevila v roce 1999. Je tomu tedy už dvacet let, co partička mladých amerických kluků uzavřela dohodu, že před skončením školy ani jeden z nich nebude panic.

Zdroj: TV Nova

Chuck Sherman známější pod svou přezdívkou „Sherminator“ byl ve filmu sice vedlejší rolí, ale divákům v paměti utkvěl díky tomu, jak slizce z obrazovky působil a jak se snažil svým kamarádům namluvit smyšlené historky o ztrátě svého panictví.
Zdroj: TV Nova

Chrisu Owenovi bylo v době natáčení prvního dílu devatenáct let, druhý díl šel do kin o dva roky později. Asi každý člověk, který by si prohlédl své více jak deset let staré fotky, by zabědoval, jak v té době vypadal. V případě Owena by se jeho proměna dala srovnat třeba s představitelem Nevilla Longbottoma (Matthew Lewis) z filmů o Harrym Potterovi.
Zdroj: TV Nova

Umaštěný zrzoun s pihami (a teď už se nebavíme o Potterovské sérii a dalším zrzounovi na filmovém plátně – Ronu Weasleym) během dvaceti let, které od usilovné snahy ztratit panictví uplynulo, značně zmužněl a nejedna dáma by určitě na ulici zakopla, kdyby kolem ní prošel tento nyní dnes už skoro zapomenutý fešák.

Osmatřicetiletý Chris se herectví nevěnuje, ostatně kromě prcičkovské série se divákům jinak do povědomí nedostal. Žije v Los Angeles se svou přítelkyní a pracuje jako číšník. Což je rozhodně škoda, protože s tím, jak vypadá dnes, by klidně mohl zaskakovat za jiného filmového hezouna - Benedicta Cumberbatche.

Komedii o partičce trhlých teenagerů Prci, prci, prcičky 2 sledujte dnes večer ve 22:00 na TV Nova.


Novinky z NOVY