HLASUJTE: Má Dana Morávková hrát v Ordinaci?

Aktualizováno 21.01.2016

Dana Morávková
Zdroj: Oficiální zdroj

Hvězda konkurečního seriálu se podle některých zpráv chystá k přestupu do týmu Ordinace v růžové zahradě 2. Je to pravda, anebo jen výmysl bulvárních novinářů? Nova.cz ví víc!

Zatímco doposud se o zájmu nejsledovanější tuzemské televize o spolupráci s Morávkovou jen spekulovalo, teď byla mluvčí Novy Michaela Fričová sdílnější.


„Mohu potvrdit, že jsme Danu Morávkovou oslovili s nabídkou na účinkování v jednom z našich seriálů," řekla Fričová. Hned ale upozornila, že nic ještě není definitivní. „Vše je ještě v jednání, žádnou smlouvu jsme zatím nepodepsali," dodala. Jednání o přestupu nechce komentovat ani Morávková.


ČTĚTE VÍCE O PŘESTUPU DANY MORÁVKOVÉ ZDE
VŠE O SERIÁLU ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 ZDE


Dana Morávková (29. července 1971) je populární divadelní, filmová a televizní herečka. Po studiích DAMU a HAMU se stala oporou pražských divadelních scén, v poslední době se věnuje hlavně natáčení a moderování. V televizi se poprvé výrazněji prosadila ve Snídani s Novou, její Andrea ve Velmi křehkých vztazích je jednou z nejzápornějších postav českých seriálů. Dana Morávková naopak svůj smysl pro humor ukazuje v zábavné hře Hádej, kdo jsem. S režisérem Zdeňkem Troškou spolupracovala na filmech Kameňák nebo Andělská tvář.Novinky z NOVY