SOUTĚŽ o dárky k filmovému hitu LOVEní. Zapojte se i vy

Aktualizováno 21.04.2019


S novou romantickou komedií LOVEní příchází i soutěž o krásné dárky. Zapojte se i vy!

Romantická komedie o tom, že lásky je někdy málo a někdy zase moc. Jak ale poznat toho pravého? Eliška má svatbu, čeká na svůj velký dívčí moment, ale rajské veliké „ano“ nakonec nezazní. Ženich totiž v rozhodující chvíli vezme roha a přímo od oltáře uteče. Romantické LOVEní plné lásky skončilo průšvihem. Zdrcená nevěsta má naštěstí kamarádku, která přesně ví, co dělat. Její recept je jasný, Eliška potřeba novou známost a především přísun sexu. Ideálně v opačném pořadí. Ona sama si milostný život užívá plnými doušky, a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Začíná LOVEní, odhodlaný a mnohdy zábavný lov na lásku. Eliška se vrhá do randění naslepo, aby mezi řadou katastrofických schůzek a sérií trapasů zkusila najít nový vztah. Je to jako s pověstnou jehlou v kupce sena. Někde tam prostě bude, jen se musí hledat. Lovit. Láska ovšem nejsou její jediné starosti. Eliška se taky musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem. Podivínem, který na střeše chová včely a který ji u sebe doma za žádnou cenu nechce.

Zdroj: TV Nova

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
V jakém městě se odehrává většina scén romantické komedie LOVEní?


A) Pardubice
B) Pelhřimov
 

Odpovědi zasílejte e-mailem na adresu soutez@nova.cz. Do předmětu zprávy uveďte heslo „S Novou na LOVEní“. Do textu zprávy pak kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte i svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, e-mailovou adresu a telefonní kontakt. Pouze emaily obsahující všechny tyto náležitosti budou zařazeni do losování. Soutěž bude probíhat od 21.03. 2019 do 28.03. 2019. Podrobná pravidla soutěže naleznete v Herním řádu níže.

Zdroj: TV Nova

Vylosováno bude deset (10) výherců, z nichž každý získá jednu (1) tašku s logem LOVEní, jedno (1) tričko s logem LOVEní, jeden (1) připínáček s logem LOVEní a dvě (2) dárkové poukázky do kina na film LOVEní.
 

CELÝ HERNÍ ŘÁD NAJDETE ZDE