Šokující reakce na film LOVEní: Neuvěříte, jak se zachovali diváci po prvním promítání

Aktualizováno 14.04.2019

LOVEní - 28
Zdroj: TV Nova

Jakub Prachař, Karel Janák a další tvůrci přijeli romantickou komedii LOVEní z roku 2019 představit tam, kde celý snímek vznikal, tedy do Pardubic. Co následovalo?

Nadšené reakce prvních diváků všechny zaskočily. Po skončení filmu následovaly ovace, spontánní potlesk a lidé nepustili režiséra Karla Janáka ani další filmaře ze sálu dříve, dokud ze svých sedadel nevstali a publiku se nepoděkovali. „Z první projekce pro veřejnost je člověk vždycky nervózní. Chtělo by se říct, že to dobře dopadlo, ale to je slabé slovo. Z přijetí a potlesku mi šel mráz po zádech,“ svěřil se dojatý režisér Karel Janák. Ten publikum pobavil už při slavnostním uvedení před projekcí. „Když jsem točil Snowboarďáky, komedii o teenagerech, bylo mi přes třicet a snažil jsem se vžít do věku hrdinů, dostat se do jejich kůže a stát se na chvíli teenagerem. A teď u LOVEní, což je komedie hlavně pro ženy, jsem se snažil dostat do kůže žen a stát se na chvíli ženou. Manželka z toho moc radost neměla musím říct,“ prozradil Janák.

Zdroj: Nova.cz

Režisérovo přiznání vysvětluje obdiv představitelky hlavní role Ester Geislerové, jak si Karel Janák při tvorbě filmu se ženskými hrdinkami poradil. „Docela mě překvapilo, jak se Karel s jistotou orientuje i ve vnitřních ženských pohnutkách, v takových těch ne vždy čitelných,“ svěřovala se již dříve Ester.

O FILMU
Hlavní hrdince uteče ženich přímo od oltáře. S pomocí kamarádky si založí profil na seznamce a začíná LOVEní, odhodlaný a mnohdy zábavný lov na lásku. Vrhá do randění naslepo, aby mezi řadou katastrofických schůzek a sérií trapasů zkusila najít nový vztah. Láska ovšem nejsou její jediné starosti. Eliška se taky musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem. Podivínem, který na střeše chová včely a který ji u sebe doma za žádnou cenu nechce. Svérázného nevlastního bratra hraje Jakub Prachař, v dalších rolích se představí Martin Písařík, Veronika Žilková, Evelyn Kramerová, Ondřej Malý, Jaroslav Plesl, Jana Švandová nebo Romana Goščíková.

Na romantickou komedii LOVEníse můžete těšit v pátek 22. listopadu od 20:00 na Nově nebo v repríze v neděli 24. listopadu od 15:00 na tomtéž kanále.
 


Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.