Jak vypadal Thor v dětství? Bůh hromu byl roztomilý rošťák

Aktualizováno 23.08.2019


Jako moc se změnil Chris Hemsworth, představitel Thora, od svého dětství? Lišácký kukuč zůstal, ale že se z něj stane superhrdina, byste si určitě netipli!

Chris je rodilý Australan. Miluje surfování a prorazil díky soap opeře, ve které hrál několik let. V současnosti se objevuje v celé řadě vysokorozpočtových filmů, nejvýraznější je jeho účinkování ve snímcích z komiksové stáje Marvel, v nichž se Chris objevuje jako Thor. Více o prvním díle zjistíte ZDE.

Zdroj: Pinterest

Chris již několik let žije v Americe, jak se na hollywoodskou hvězdu první kategorie sluší a patří. Surfování se ale nevzdal. Má dva bratry, taktéž herce, jeho věhlasu však ani jeden z nich zatím nedosáhl. Na fotografii vpravo můžete vidět Chrise s mladším bratrem Liamem.

Zdroj: YouTube.com

Zajímavostí je, že se bratři ucházeli o roli Thora. A to natolik úspěšně, že se nakonec vybíralo jen mezi nimi! Chris k tomu se smíchem uvedl: „Oba jsme se táhli až z Austrálie, jen abychom nakonec stáli proti sobě.“ Rozhodně tím ale dle Chrise mezi bratry nevznikla zlá krev, během konkurzů prý dokonce Liama podporoval.

Na Chrise se podívejte ve snímku Thor: Ragnarok v sobotu 14. srpna od 20:20 na Nově nebo ve středu 18. srpna od 20:00 na Nova Cinema.


Novinky z NOVY