FOTO: Jak vypadal Thor v dětství? Mocný Bůh hromu byl roztomilý rošťák

Aktualizováno 23.08.2019

Thor
Zdroj: Walt Disney Pictures

Jako moc se změnil Chris Hemsworth, představitel Thora, od svého dětství? Lišácký kukuč zůstal, ale že se z něj stane superhrdina, byste si určitě netipli!

Chris je rodilý Australan. Miluje surfování a prorazil díky soap opeře, ve které hrál několik let. V současnosti se objevuje hned v několika vysokorozpočtových snímcích ročně, nejvýraznější však je jeho účinkování ve snímcích z komiksové stáje Marvel, v nichž se Chris objevuje jako Thor, člen Avengers, Bůh hromu a král Asgardu.

Zdroj: Pinterest

Chris již několik let žije v Americe, jak se na hollywoodskou hvězdu první kategorie sluší a patří. Surfování se ale nevzdal. Má dva bratry, taktéž herce, Chrisova věhlasu však ani jeden z nich zatím nedosáhl. Na fotografii vpravo můžete vidět Chrise s mladším bratrem Liamem.

Zajímavostí je, že se oba ucházeli o roli Thora, a to natolik úspěšně, že se nakonec vybíralo jen mezi nimi! Chris k tomu se smíchem uvedl: „Oba jsme se táhli až z Austrálie, jen abychom nakonec stáli proti sobě.“ Rozhodně tím ale dle Chrise mezi bratry nevznikla zlá krev, během konkurzů prý dokonce Liama podporoval.

Zdroj: YouTube.comChrise jako mocného Boha hromu Thora můžete společně s dalšími Avengers sledovat v sobotu 13. července ve 20:20 na Nově!