Vem si mě! zná svou vítězku!

Aktualizováno 11.04.2014

Vem si mě: Barbara

Televize Nova včera odvysílala předposlední, v pořadí již osmý díl pořadu Vem si mě!, ve kterém milionář Michal určil dívku jeho srdci nejbližší. Pro společný život si vybral Barbaru a v neděli 4. listopadu se tak dozvíme, zda se pár rozhodl pro svatbu, či nikoliv.


Televize Nova včera odvysílala osmý, tedy předposlední díl show Vem si mě!. Pořadu, na jehož začátku stálo dvacet dívek s jediným cílem: získat srdce milionáře Michala Červína. Do finále postoupily Libuše a Barbara. Michal si včera vybral třicetiletou Barbaru Kautmanovou, dívku, do které se podle vlastních slov zamiloval.

Osmý díl pořadu Vem si mě! se těšil i velké divácké přízni. V kategorii 15 - 54 let si ho nenechalo ujít 50 % všech diváků, kteří trávili nedělní večer u obrazovky. V kategorii 15+ se na Vem si mě! dívalo 1791 tisíc lidí. V kategorii ženy 15 - 24 let dosáhla hodnota podílu na sledovanosti dokonce neuvěřitelných 69 %.

Příští týden v neděli ve 20:00 Nova odvysílá poslední díl, ve kterém se diváci dozví, zda se Barbara s Michalem rozhodli pro svatbu.

www.nova.cz/vemsime


Novinky z NOVY