Druhá šance již dnes na TV Nova!

Aktualizováno 27.03.2014

Druhá šance

Příběh první: Iveta. Vdávala se mladá, mladá měla dvě děti. V dospělém věku její starší syn spáchal z nešťastné lásky sebevraždu.

Iveta se z té rány nikdy úplně nevzpamatovala. Uzavřela se do svého světa, přestala o sebe dbát, léčila se na psychiatrii, chodila jen do kostela. Přesto sebrala cáry svých sil a přihlásila se do soutěže Druhá šance. A díky ní postupně vstala jak Fénix z popela.


Kde začít? Zničené sebevědomí potřebuje vzpruhu jako sůl. Iveta podstoupila nejrozsáhlejší zákroky estetické medicíny ze všech dvanácti finalistů. V první fázi přišla na řadu redukce a modelace prsou, poté odstranění břišního převisu spolu s liposukcí a na závěr přišlo na řadu vypnutí kůže na obličeji nebo-li facelifting. Výsledek práce pražských plastických chirurgů je ohromující. Iveta se zklidňuje a rozkvétá. To ale není všechno…


Pokud chcete vědět a vidět, jak se dělají zázraky, sledujte každý čtvrtek na TV Nova Druhou šanci. Na stránkách www.nova.cz/druhasance se už dnes odpoledne dozvíte spoustu podrobností. Divácky nejatraktivnější bude rubrika „ Bez cenzury“, kde budete moci nahlédnout přímo na záznamy operací jednotlivých soutěžících. Na stránkách také vyhlásíme soutěž o velkorysou výhru: plastickou operaci! Nebudou chybět chaty s lékařskými odborníky, rozhovory a mnoho dalších zajímavostí. Vemte osud do svých rukou a dejte si i vy druhou šanci!

tiskové oddělení, nina chovancová, nova.cz

Novinky z NOVY