Joey z Přátel je nenapravitelný sukničkář i po padesátce. Tyto slavné ženy mu prošly postelí!

Aktualizováno 09.02.2019


Kdo by si nepamatoval legendární seriál Přátelé? Potřeštěného Joeyho Tribbianiho hrál Matt LeBlanc (51), který jako jediný z šestice herců Přátel vzal nabídku na samostatný seriál a vznikl tak spin-off Joey!

Matt LeBlanc hrál v seriálu Přátelé věčného sukničkáře Joeyho, který zrovna neoplýval intelektem. To mu ale nebránilo dostat do postele nespočet žen. Seriál zaznamenal úspěch přímo fenomenální. Hlavní role si kromě Matta zahrála Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matthew Perry a David Schwimmer. Všichni do jednoho dostali nabídku, aby jejich postava žila vlastním životem v dalším seriálu. Přijal ji jen Matt LeBlanc.

Zdroj: Instagram

Od začátku natáčení seriálu Joey uběhlo 15 let, od začátku přátel dokonce 25 let. Nutno podotknout, že Matt LeBlanc za ta léta neskutečně zestárl. S šedivěním vlasů má problém už od mládí a vrásky, co nabyl, by nezakryl ani cementem. V pozdějším věku si odskočil k mikrofonu a moderoval pořad Top Gear po Jeremy Clarksonovi.

V osobním životě to má herec komplikované. V roce 2003 si vzal Mellisu McKneight, se kterou má dceru. Ta se narodila s vrozeným benigním nádorem na mozku. Později chodil s herečkou Andreou Anders. V současné době by měl být s Aurorou Mulligan. I když u představitele Joeyho člověk nikdy neví. Spekulovalo se i o tom, že postelí mu prošla seriálová Monika (Courteney Cox). On to však popírá.
 

Seriál Joey můžete sledovat každý všední den na Nova 2. 
 

TEST: Nejoblíbenější seriál Joeyho a Chandlera nebo jméno Rossova opičáka? Vyzkoušejte si, jak dobře znáte Přátelé!
TEST: Nejoblíbenější seriál Joeyho a Chandlera nebo jméno Rossova opičáka? Vyzkoušejte si, jak dobře znáte Přátelé!

VÁŽNÉ PROBLÉMY MATTA LEBLANCA: Proč v několika dílech Přátel nosil sádru? Nyní prozradil bláznivý důvod!
VÁŽNÉ PROBLÉMY MATTA LEBLANCA: Proč v několika dílech Přátel nosil sádru? Nyní prozradil bláznivý důvod!


Novinky z NOVY