OBŘÍ PŘEKVAPENÍ: Která je nejlepší seiálová maminka? S přehledem strčila do kapsy i největší sympaťačky!

Aktualizováno 06.02.2019

Seriálové maminky
Zdroj: TV Nova

Veronika Maléřová, Alena Mázlová, Blanká Voláková či Jindra Pražáková – všechny tyto krásky jsou maminkami ze seriálů televize Nova. Která z nich je ale jako seriálová maminka nejlepší? Diváci v tom mají jasno! A výherkyně ankety vás opravdu překvapí.

Denisa Vlachová je sice v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 příkladnou matkou dvou malých holčiček, má je ale se svým milencem, kterého odloudila oblíbené Květě Hrzánové, proto ji příliš mnoho diváků nemusí. Ani Alena Mázlová, která je jinak příkladnou matkou malého Beníka a skončila na druhém místě ankety, nemohla dosáhnout na vítězství – mnoho fanoušků Ordinace jí nemůže zapomenout, že podvedla Čestmíra a dítě má se svým bývalým manželem Karlem Rytířem. Také v seriálu Ulice jsou matky, které by pro své děti udělaly cokoliv, třeba Veronika Maléřová nebo Jindra Pražáková. Ty všechny ale s přehledem strčila do kapsy jedna osoba!

Ano, ačkoliv se to zdá nemožné, anketu o nejlepší seriálovou maminku vyhrála drzá Simona Bůčková. Nejenže mnozí považují to, že obě své děti pojmenovala Saša (Alexandr a Alexandra) za pomstu, také jí musí dávat dárky na svoje narozeniny, v její domácnosti mají děti tři večeře a tři snídaně do týdne a je neustále v baru, který nikdy nezavřela – Jedinou výjimkou bylo, když ho zavřela na dvacet minut poté, co malý Alexandr–Lexa vypadl z okna. Mezi její přátele se řadí hlavně výčepní a pochybný zlodějíček Horváth, který jí obstarává všemožnou elektroniku, kterou ukradl.

 

A kdo se stane nejoblíbenějším seriálovým taténkem? Hlasujte v anketě ZDE!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pyšná, šíleně smutná nebo ta se zlatou hvězdou? Hlasujte o nejoblíbenější českou princeznu!
Pyšná, šíleně smutná nebo ta se zlatou hvězdou? Hlasujte o nejoblíbenější českou princeznu!

TOP 10 HLÁŠEK z filmu S tebou mě baví svět: Lopuch s berouškou či prdící hadi? Vyberte tu nejlepší!
TOP 10 HLÁŠEK z filmu S tebou mě baví svět: Lopuch s berouškou či prdící hadi? Vyberte tu nejlepší!

 

 


Novinky z NOVY