VELKÁ ANKETA: Který seriálový tatínek je ten nejlepší? HLASUJTE!

Aktualizováno 04.02.2019

Ordinace: Mázlovi, Rytíř a Benjamin - 5
Zdroj: Archiv TV Nova

Asi každý má svůj oblíbený seriál, jehož díly zná všechny téměř nazpaměť. A každá správná televizní série má své stálé hrdiny, mezi nimiž je logicky i spousta tatínků. Který je váš nejoblíbenější?

Čestmír Mázl

Čestmír Mázl je lékař z Ordinace v růžové zahradě 2. Po mnoha peripetiích s láskou a smrti jeho partnerek to vypadá, že ho konečně čeká šťastný vztah. Vzal si Alenu a vychovává s ní syna Benjamina, přestože jej má se svým bývalým manželem Karlem Rytířem. On sám má ještě čtyři děti z předchozích vztahů - Naďu, Jakuba, Kubu a Mikuláše. 

Zdroj: Archiv TV Nova

Tomáš Paci

Tomáš "Paci" Pacovský je jméno vyhasínající popové hvězdy ze seriálu Comeback. Pacovský má dospívající dceru Ivu, kterou skvěle zahrála Kristýna Leichtová.

Zdroj: TV Nova

Karel Rytíř

Herec Miroslav Etzler hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 lékaře Karla Rytíře. Ten je též dvojnásobným otcem. S bývalou manželkou Alenou má syna Benjamina a dospělou dceru Emu.

Zdroj: Archiv TV Nova


Martin Maléř

V seriálu Ulice je významnou postavou Martin Maléř. S manželkou Veronikou vychovává syna Filipa a dceru Rozinu. Přesto nyní pomalu podléhá svodům krásné Šárky, která je do něj zamilovaná...

Zdroj: TV Nova


Bedřich Liška

Dalším hrdinou seriálu Ulice je Bendřich Liška, který si vzal Anču. S tou vlastní děti mít nemohl, tak si osvojili rovnou dvě - Emu a Františka. Pak ale "uletěl" s fanynkou vlastní kapely, se kterou má dceru Ladu. 

Zdroj: TV Nova

 

 

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce: Co mu udělá?
EXKLUZIVNÍ UKÁZKA z nových dílů Ulice: Jirka napadne Martina kvůli Šárce: Co mu udělá?

Mázl vybral atraktivní Sašu Rytířovi: Komu ji ale vyberete vy?
Mázl vybral atraktivní Sašu Rytířovi: Komu ji ale vyberete vy?


Novinky z NOVY