Proměna po 15 letech: Jak dnes vypadá Laura z Románu pro ženy? Takhle se změnila!

Aktualizováno 03.02.2019

Zuzana Kanócz v Románu pro ženy.
Zdroj: TV Nova

Snímek, který má na svědomí Filip Renč, se stal oblíbeným napříč celou naší republikou. Téma Románu pro ženy se totiž dotýká mnoha – téměř každá žena si totiž alespoň jednou za život zkusí, jaké to je mít výrazně staršího partnera. O zkušenost se neochudila ani hlavní postava Laura, kterou si s chutí zahrála Zuzana Kanócz (39). Jak vypadá 15 let od natáčení?

Komedie Román pro ženy je něžnému pohlaví blízká zejména proto, že mnoho žen má zkušenost s mužem, který je výrazně starší. Právě takový vztah prožívá ve filmu hlavní představitelka Laura. O dvacet let starší Oliver jí imponuje nejen perspektivním zaměstnáním. 

Zdroj: TV Nova

S Laurou žije její matka, která ne a ne najít toho pravého. Kdysi žila s takzvaným "typickým" Čechem, kterého posléze nemohla ani vystát, a proto si hledá cizince. Zápletkou celého filmu je, že současný přítel Laury je tím bývalým její matky!

Zdroj: TV Nova

Komedie byla uvedena do kin před patnácti lety. Hlavní roli ztvárnila herečka Zuzana Kanócz, která bude za rok slavit čtyřicátiny.

Na Román pro ženy se můžete podívat už 6. 1. ve 20:20 na Nově. V repríze se na něj můžete těšit 13. 1. od 14:05 opět na Nově.

 

Kuriózní pokuta i zájem oscarového producenta! Co dělá film Ženy v pokušení výjimečným?
Kuriózní pokuta i zájem oscarového producenta! Co dělá film Ženy v pokušení výjimečným?

Andreu Růžičkovou museli přímo z natáčení oblíbené komedie odvézt do nemocnice
Andreu Růžičkovou museli přímo z natáčení oblíbené komedie odvézt do nemocnice

 


Novinky z NOVY