OBROVSKÉ PŘEKVAPENÍ: Nikola Ďuricová se zasnoubila! Žádost o ruku byla pohádková

Aktualizováno 02.02.2019


Doslova pohádkové zakončení mělo silvestrovské představení rodinné pohádkové show Tři oříšky pro Popelku. A postaral se o něj představitel Vítka Lukáš Kofroň. Přímo na pódiu totiž požádal „Popelku“ Nikolu Ďuricovou o ruku a ta řekla „ANO“!

Na letošní silvestrovské představení pohádkové show Tři oříšky pro Popelku představitelka Popelky Nikola Ďuricová do konce života nezapomene. Bezprostředně po děkovačce ji totiž její partner požádal o ruku. A žádost to byla jako z pohádky. Lukáš Kofroň totiž za svou milou přiklusal na bílém koni.

Zdroj: oficiální zdroj

„Plánoval jsem to měsíc dopředu a musím přiznat, že jsem do toho zapojil docela dost lidí. Musím všem poděkovat. Byli to lidi od produkce, od koní a techniky. Zabralo to mnoho času, během kterého jsem se to snažil utajit před herci,“ přiznal Kofroň, který svou žádostí vyrazil Ďuricové dech.
 

„Jsem úplně v šoku. Nevím, co říct,“ přiznala bezprostředně poté, co řekla „ano“. Mladá herečka prozradila, že se během plánování svatby rozhodně krotit nebude.„Já jsem si svatbu vždycky přála mít ve městě, ve kterém jsem se narodila. A jelikož na svatbě mé sestry bylo přes sto lidí, tak pochybuju, že má bude menší, když zásnuby byly jako z pohádky, protože si pro mě přijel princ na bílém koni,“ svěřila se Ďuricová a Kofroň osvětlil podrobnosti.

Zdroj: oficiální zdroj


„Niky má početnější rodinu než já. Navíc ženich by za nevěstou měl přijet, když ji chce,“ uzavřel Kofroň, který společně s Ďuricovou doufá, že ji stihnou do roka a do dne.

Zdroj: oficiální zdroj

Ještě před svatbou je ale čekají dva měsíce v rodinné pohádkové show Tři oříšky pro Popelku, která se na pódia Kongresového centra v Praze vrací zase 2. února a poslední z 22. představení proběhne 31. března. Pak už snoubenci mohou začít plánovat svatbu.
 


 

IDEÁLNÍ DÁREK: Renčovu Popelku chválí i režisér Václav Vorlíček! Producenti přidávají další termíny
IDEÁLNÍ DÁREK: Renčovu Popelku chválí i režisér Václav Vorlíček! Producenti přidávají další termíny

Nevídané efekty a živá zvířata: Na divadelní prkna míří pohádková show Tři oříšky pro Popelku
Nevídané efekty a živá zvířata: Na divadelní prkna míří pohádková show Tři oříšky pro Popelku


Novinky z NOVY