TO JE PŘEKVAPENÍ! Co dostala Sara Sandeva od zpěváka Jena pod stromeček? VIDEO

Aktualizováno 20.01.2019


Zpěvák Jen natočil klip k singlu Vyprávím, který je očekávaným hitem letošní zimy. Pozvání zahrát si v něm přijala půvabná herečka Sara Sandeva, kterou jste mohli obdivovat například ve filmu Po čem muži touží.

Sara Sandeva se hraní ve videoklipech vyhýbá, ale v případě Jena udělala výjimku: „Honza je můj blízký kamarád a chtěla jsem jeho tvorbu podpořit. To je hlavní důvod, proč jsem na jeho nabídku kývla a šla do toho,“ říká herečka.
 

Klip Vyprávím je natočený na jeden záběr, bez střihu. A je v něm zachycen průřez všemi ročními obdobími, včetně vánočního času. Dojde v něm tak i na vánoční překvapení, které Sara od Jena dostane pod stromeček. Režie a kamery se ujal Jakub Mahdies z Jakoby Films. „Tři minuty natáčení na jeden záběr nejsou vůbec jednoduché. Celý den se zkouší a pak mají herci několik pokusů zahrát všechno na jeden zátah bez chyby,“ říká Jen. A Sara Sandeva jej doplňuje: „Před týmem Jakuba Mahdiese smekám, všichni odvedli skvělou práci, díky čemuž se nám to povedlo.”

Zdroj: TV Nova

Vyprávím je Jenův již třetí videoklip během tří měsíců. Předtím stihl natočit úspěšný klip ke skladbě Stoupáš a také komornější Optický klam s baletkou. „Nemám co dělat, a tak točím klipy,“ říká v nadsázce Jen a dodává: „Ale je pravda, že se každou skladbu snažím vyjádřit i vizuálně. Dobrý klip dá písničce jiskru. A je to o důvod víc si ji zamilovat. Díky spolupráci s Jakubem Mahdies a Benem Buttlerem mám jistotu, že moje hudba dostane takový vizuál, jaký si zaslouží.”

Zdroj: TV Nova

Se svým posledním singlem Stoupáš Jen zabodoval v playlistech rádií Kiss, ČRo Radiožurnál a v hitparádě na TV Óčko. Současně je vítězem Youtube festu za nejlepší klip a autorem písničky Ztracená pro youtuberku Shopholic Nikol.
 

VIDEO: Jan Nedvěd vydal nový videoklip. Schválně jestli si všimnete, co má společného s Tvojí tváří!
VIDEO: Jan Nedvěd vydal nový videoklip. Schválně jestli si všimnete, co má společného s Tvojí tváří!


 


Novinky z NOVY