FOTO: Holčičky z filmu Prázdniny se neskutečně změnily. Z jedné je dnes drsná punkerka!

Aktualizováno 19.01.2019

Prázdniny - Miffy a Emma
Zdroj: oficiální zdroj

Ve snímku Prázdniny se kromě slavných jmen objevilo i několik dětských herců. Miffy Englefield a Emma Pritchard si zahrály dcery Grahama, kterého ztvárnil Jude Law. Jak se roztomilé holčičky změnily? Dnes byste je nepoznali!

Snímek Prázdniny vypráví příběh čtyř lidí, které shoda náhod svede dohromady. Iris (Kate Winslet) je zoufalá Britka toužící po muži, jenž jí lásku neopětuje. Amanda (Cameron Diaz) je bohatá Američanka, která se právě dozvěděla, že ji přítel podvádí.

V jednu chvíli napadne Iris a Amandu stejný nápad a rozhodnou se si na pár dní prohodit své bydlení, i když se nikdy nepotkaly.  Obě ženy od sebe dělí devět tisíc kilometrů, a tak se Iris vydává do slunného Los Angeles a Amanda do zasněženého Londýna. Tam potkává Irisina bratra Grahama (Jude Law), Iris se zase seznamuje s Amandiným kamarádem Milesem (Jack Black)...

Zdroj: TV Nova

Jude Law ve filmu ztvárňuje postavu Grahama, sympatického vdovce a otce dvou malých holčiček Sophie a Olivie. Ty si zahrály neznámé herečky Miffy Englefield a Emma Pritchard. Jak vypadají a co dělají dnes? Pomohl jim snímek k nastartování herecké kariéry?

 

Miffy Englefield (Sophie)

Zdroj: oficiální zdroj

Z roztomilé holčičky vyrostla drsná punkerka, jejíž filmografie čítá jen několik málo snímků. Poprvé se objevila před kamerou právě během natáčení Prázdnin, kdy jí bylo sedm let. O rok později se objevila v epizodní roli v seriálu The Whistleblowers, který je známý převážně na území Velké Británie. Následoval o něco známější seriál Casuality a nakonec se v roce 2011 objevila v krátkometrážním studentském snímku Beautiful Enough.

 

Emma Pritchard (Olivie)

Zdroj: oficiální zdroj

Kouzelná černovláska o sobě nedává téměř vědět. Po účinkování ve filmu Prázdniny se už v žádném jiném snímku ani seriálu neobjevila. O dráhu herečky podle všeho nemá zájem. Ani na sociálních sítích není nikterak aktivní a její poslední dostupné fotografie se datují do roku 2016.

Připomeňte si mladé slečny ve filmu Prázdniny v neděli 30. prosince 2018 ve 20:20 na Nově!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Malé uličníky by v nich hledal málokdo: Nejslavnější dětští herci jsou dnes k nepoznání! FOTO
Malé uličníky by v nich hledal málokdo: Nejslavnější dětští herci jsou dnes k nepoznání! FOTO

TÁTOVÉ NA PLACE I V REÁLU: Který taťka z Ulice a Ordinace má doma malou kopii? Hlasujte
TÁTOVÉ NA PLACE I V REÁLU: Který taťka z Ulice a Ordinace má doma malou kopii? Hlasujte


Novinky z NOVY