Poznáváte ji? Hlavní hrdinka seriálu Máma hrála důležitou roli v Přátelích!

Aktualizováno 13.01.2019

Seriál máma, Anna Faris - 2
Zdroj: Instagram

Herečka Anna Faris září coby bývalá alkoholička Christy v seriálu Máma. Nevinně vyhlížející blondýnka se kromě několika dalších snímků a seriálů objevila také v sitcomu Přátelé. Pamatujete, komu převrátila život naruby?

Byli to Ross s Rachel, Monika s Chandlerem nebo snad Joey a Phoebe, jejichž životy postava Eriky v podání Anny Faris zásadně změnila? Anna si v Přátelích zahrála dívku, která neplánovaně otěhotněla, nebyla připravená se o své dítě postarat, a tak se rozhodla najít perfektní adoptivní rodiče. Těmi se, po několika komických eskapádách, nakonec stali Monika a Chandler. Ve finále jim dala víc než sama tušila! Na porodním sále se totiž ukázalo, že miminko nebude jedno, ale rovnou dvě.

Zdroj: TV Nova

Také v seriálu Máma nechtěně otěhotněla, ale na rozdíl od Eriky z Přátel si svou dceru nechala a jako matka samoživitelka se teď musí pořádně ohánět. Život jí komplikuje i závislost na alkoholu, ze které se snaží už nějakou dobu dostat. Není ale jedinou problémovou osobou ve své rodině. S podobnými záležitostmí jako je neplánované těhotenství a závislost na alkoholu a drogách se potýká i její matka!

Na dvojtou dávku spletitého osudu jedné Mámy se nezapomeňte dívat každý den kolem 12:30  na Nova 2!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Se kterou seriálovou kráskou byste chtěli strávit den života? HLASUJTE!
Se kterou seriálovou kráskou byste chtěli strávit den života? HLASUJTE!

TEST: Nejoblíbenější seriál Joeyho a Chandlera nebo jméno Rossova opičáka? Vyzkoušejte si, jak dobře znáte Přátelé!
TEST: Nejoblíbenější seriál Joeyho a Chandlera nebo jméno Rossova opičáka? Vyzkoušejte si, jak dobře znáte Přátelé!


Novinky z NOVY