Každý máme nárok na druhou šanci!

Aktualizováno 22.09.2013


Od 26.02. 2008 vysílá TV Nova další původní projekt a s ním přichází i zbrusu nové internetové stránky plné nabitých rad a informací ze zákulisí!Ve dvanáctidílném unikátním cyklu příběhů náhlédneme do soukromí obyčejných lidí, s nimiž osud naložil leckdy velmi tvrdě. Každý díl je věnován příběhu jediného člověka, který se dostal až na úplné dno.

Dozvíme se, které okolnosti obrátily jeho život na ruby a srazily ho na kolena, a postupně sledujeme jeho cestu vzhůru. Televize pomáhá řešit jeho aktuální problémy, plní jeho přání a sny, o nichž si myslí, že by mu mohly pomoci najít cestu k lepšímu životu. Kamera naše hrdiny opouští v okamžiku, kdy už to vypadá, že se opravdu vše obrací k lepšímu.

Na výzvu televize Nova se přihlásilo 1500 zájemců, z toho 500 příběhů přišlo poštou a 100 mailem. Se svým osudem se věřovaly převážně ženy a zhruba 80 procent příběhů se týkalo partnerské nevěry. Realizace projektu trvala dva roky, převážná většina žen toužila mimo jiné i po vylepšení zevnějšku pomocí estetické medicíny. S každým účastníkem spolupracovali autoři a štáb minimálně tři čtvrtě roku, nejdéle rok a půl, a natočili s ním dvacet až třicet hodin záznamu.

Nova.cz pro vás přichystala nový web plný zajímavých reportáží, videí a chatů, které v televizi neuvidíte. Začtěte se do příběhů jednotlivých účinkujících, kteří na stránkách své osudové příběhy napsali. Nechte si poradit od odborníků. Psycholog vám objasní "Jak zvládnout ztrátu dítěte", plastický chirurg vysvětlí úskalí faceliftu nebo liposukce a odborníci na líčení,jak a kam se dobře namalovat nebo učesat. Pozorně sledujte, již brzy vše najdete na www.nova.cz.

tiskové oddělení TV Nova

Novinky z NOVY