DESET RAPPERŮ, ale jen jeden je koučem The Voice Česko Slovensko! Tipujte, kdo to bude

Aktualizováno 12.01.2019


The Voice Česko Slovensko už zná své první dva kouče – Vojtu Dyka a Janu Kirschner. Kdo bude další? Napoví vám nejen jeho speciální křeslo, ale také také deset jmen skvělých rapperů. Jedno z nich je to správné!

Oblíbená show The Voice Česko Slovensko začíná „výběry naslepo,“ kde si koučové sestavují svůj tým zpěváků, se kterým budou pracovat během soutěže. Kouč je v křesle, otočený k soutěžícímu zády. Pokud se mu vystoupení líbí, stlačí tlačítko a křeslo se hned otočí čelem k soutěžícímu. Jakmile vystoupení skončí, je soutěžící přiřazen automaticky do týmu zpěváka, který si ho vybral. Pokud se otočilo více koučů, vybere si zpívající sám, do jakého týmu půjde. Koučové své koně musí bezpečně provést přes vyřazovací souboje až do finále..

Zdroj: TV Nova

Castingy do The Voice Česko Slovensko už mají soutěžící za sebou. Odborná komise vybrala zpěváky, kteří se rozhodli předvést svůj talent před zraky televizních diváků a porotou složenou ze známých osobností. Výběr probíhal v Praze, Brně, Ostravě, Olomouci, Českých Budějovicích a Pardubicích. Pro velký zájem byly dokonce castingy přidávány a šanci tak dostalo mnoho nadějných talentů. Co myslíte? Kdo zasedne v porotě?

Porota The Voice UK (zleva Olly Murs, Jennifer Hudson, Tom Jones a will.i.am)
Zdroj: oficiální zdroj

Američtí koučové bývají nabíraní z řady hvězd, takže diváci mohli vidět Adama Levina z Maroon 5, Christinu Aguileru, Shakiru, Gwen Stefani, Miley Cyrus, Aliciu Keys, Kelly Clarkson nebo Jenifer Hudson. Angličtí koučové jsou například Tom Jones, Olly Murs, will.i.am nebo Danny O'Donoghue. V Norsku můžete jako kouče vidět zpěváka ze skupiny a-Ha, v Brazílii třeba popového krále Michela Tela. To jsou všechno velká jména. Jako první český kouč byl vybrán Vojtěch Dyk, ze Slovenska byla zvolena Jana Kirschner, další dvě křesla jsou stále volná.

Porota The Voice US (zleva Blake Shelton, Alicia Keys, Miley Cyrus a Adam Levine)
Zdroj: oficiální zdroj

Kdo se stane třetím koučem show The Voice a připojí se k Vojtovi a Janě? Tipujte! Bude to jeden z těchto deseti rapperů.


The Voice: Porotkyně Christina Aguilera odměnila svou favoritku polibkem a slíbila jí ještě víc!
The Voice: Porotkyně Christina Aguilera odměnila svou favoritku polibkem a slíbila jí ještě víc!

Jak se Vojtěch Dyk těší na účinkování v The Voice? Má i radu pro soutěžící
Jak se Vojtěch Dyk těší na účinkování v The Voice? Má i radu pro soutěžící

Dojemný casting The Voice: Poté, co zazářila na pódiu, ji v zákulisí čekalo to nejnádhernější překvapení
Dojemný casting The Voice: Poté, co zazářila na pódiu, ji v zákulisí čekalo to nejnádhernější překvapení

 


Novinky z NOVY