TOP chyby v povedené komedii Dvojčata: Pozorně sledujte dívku v červené pruhované sukni!

Aktualizováno 11.01.2019


Film Dvojčata s Arnoldem Schwarzeneggerem a Dannym DeVitem je příjemná oddechovka. Ale ani komedie o dvojčatech, která se setkají po pětatřiceti letech, není zcela bez chyb. Podívejte se, co autorům uniklo!

Téměř dokonalý Julius Benedict je výsledkem úspěšného genetického experimentu. Při oslavě svých pětatřicetin se však dozví, že má bratra Vincenta a rozhodne se ho najít. Zanedlouho ho najde ve vězení, kam se jeho bratr dostal za různé podvody a dluhy z nezaplacených pokut. Poté, co se dostane na svobodu, se bratři rozhodnou hledat jejich matku. Tím začne jejich velké dobrodružství, za zády mají totiž zabijáka Webstera!

Podívejte se, co filmařům uniklo!

– Pamatujete si scénu, kdy Julius (Arnold Schwarzenegger) jede v autě na dvou kolech a v dalším záběru dopadá na všechny čtyři? Tak v tomto momentu vystřelí airbag, který však v následujícím záběru není.

– Když se Julius (Arnold Schwarzenegger) a Vincent (Danny DeVito) prochází přeplněnými uličkami v novém oblečení, několik lidí z davu se kouká přímo do kamery.

– V Los Alamos je možné vidět jednu z komparzistek, jak prochází kolem hlavních hrdinů celkem pětkrát. Komparzistka má na sobě červenou pruhovanou sukni.

– Julius při krádeži Cadillacu říká, že ve chvíli, kde auto nakloní o 45 stupňů, bude si alarm myslet, že je auto odtahováno, a vypne se. Jenže k náklonu 45 stupňů by jej musel zvednout na hlavu – on jej zvedne pouze do úrovně pasu.

– Když Julius běží do donu, kde dříve bydlela jeho matka, má na triku obří koláče potu. Když však vejde do domu, aby se napil, jeho triko je zcela čisté.
 

– Na začátku filmu, ve chvíli, kdy vedle sebe obě miminka leží, je jasně vidět ruka někoho ze štábu, jak pomáhá miminku Vincemu kopnout miminko Julia.

 

Všimli jste si těchto chyb? Pokud ne, příště zbystřete! Film dvojčata můžete sledovat v sobotu 15. prosince od 14:50 na Nově. 

Na Hromnice o 7 chyb více! Jaké nepřesnosti autoři oblíbené romantické komedie přehlédli? Určitě vám neunikly
Na Hromnice o 7 chyb více! Jaké nepřesnosti autoři oblíbené romantické komedie přehlédli? Určitě vám neunikly

 


Novinky z NOVY