Trable se svatbou? Pecha se Sedlákovou se vezmou až v létě!

Aktualizováno 11.01.2019

Peter Pecha a Kateřina Sedláková - 3
Zdroj: Peter Pecha a Kateřina Sedláková

O ruku sice Peter Pecha Kateřinu Sedlákovou požádal loni přímo na Štědrý den, letošní Vánoce ale ještě jako manželé nestráví. Slavní snoubenci totiž veselku naplánovali na nadcházející léto a kromě místa ještě nemají domluvené zhola nic. Inspiraci ale rozhodně mají kde čerpat. Již začátkem ledna se totiž společně zúčastni Svatebních dnů v Clarion Congress Hotelu v Praze, kde se budou moct inspirovat!

Každá jiná nevěsta by měla už svatbu vymyšlenou do posledních detailů, to ale není případ herečky a zpěvačky Kateřiny Sedlákové. Ačkoliv se v České Miss umístila mezi šesti nejkrásnějšími dívkami, několik let se živila modelingem, a dokonce vyhrála titul Miss International, za poslední rok, co se svatby týče, stihla domluvit jen termín a místo konání.

Zdroj: Peter Pecha a Kateřina Sedláková

„Brát se budeme v létě a už víme místo. Co se ale šatů a dalších doplňků týče, na to se chci vrhnout až na konci ledna,“ svěřila se Sedláková. Ta má od svého partnera ve všem volnou ruku. „Petr na to moc není, ale ani já nejsem typická nevěsta. Není to tak, že bych se na svatbu netěšila, ale ani nejsem typická nevěsta, která by plánovala věci už rok a půl dopředu. Jde mi hlavně o to, abychom byli spolu a užili si ten den s partou nejbližších,“ vysvětlila Kateřina.

Zdroj: Peter Pecha a Kateřina Sedláková


Ta podle svých slov téměř neprožívá ani to, co bude mít na sobě. „Chtěla bych se cítit dobře, aby mě nic neškrtilo a neškrábalo,“ vyslovila doslova popelkovské přání představitelka muzikálové Dory s tím, že na svatbě chce mít maximálně dvacet lidí a následně uspořádat párty se zbytkem přátel.


Otázkou je, jak se jejich plány změní po 11. lednu, kdy v Clarion Congress Hotelu v Praze začíná již devátý ročník Svatebního veletrhu, kde se snoubenci představí v rolích modelů. Právě tam bude totiž na jednom místě přibližně 150 vystavovatelů, kteří chtějí přímo oslovit se svojí nabídkou budoucí novomanžele a Pecha se Sedlákovou tak mohou ještě své plány o skromné svatbě změnit!

Zdroj: Peter Pecha a Kateřina Sedláková

Do roka a do dne se sice vzít nestihnou, to ale neznamená, že se navzájem nehýčkají. Na fotkách zjistíte, jak si Peter a Katka užívali v privátním spa v Letňanech.

 

Katka momentálně exceluje v rodinné show Tři oříšky pro Popelku, kde ztvárňuje roli nevlastní sestry Dory.

IDEÁLNÍ DÁREK: Renčovu Popelku chválí i režisér Václav Vorlíček! Producenti přidávají další termíny
IDEÁLNÍ DÁREK: Renčovu Popelku chválí i režisér Václav Vorlíček! Producenti přidávají další termíny

Nevídané efekty a živá zvířata: Na divadelní prkna míří pohádková show Tři oříšky pro Popelku
Nevídané efekty a živá zvířata: Na divadelní prkna míří pohádková show Tři oříšky pro Popelku

 


Novinky z NOVY