Odhaleno, která kráska bude koučkou The Voice Česko Slovensko

Aktualizováno 07.01.2019


Televize Nova už na jaře nasadí do vysílání jeden z nejúspěšnějších světových formátů – The Voice. Do křesel zasedne čtveřice osobností vybraných z nejlepších českých a slovenských zpěváků a muzikantů. Který soutěžící dostane šanci na postup, rozhodne právě kouč otočením svého křesla!

Jméno dalšího kouče pěvecké show The Voice Česko Slovensko je venku! Tým mentorů rozšíří jedna z nejúspěšnějších osobností slovenské hudební scény, cenami ověnčená zpěvačka a skladatelka Jana Kirschner. Stejně jako Vojta Dyk bude mít za úkol vybrat si do svého týmu nejlepší zpěvačku nebo zpěváka a pokusit se ho dovést k vítězství – zisku prestižního titulu nejlepšího hlasu Česka a Slovenska i pohádkové výhry v hodnotě dvou milionů korun.

Zdroj: facebook.com

„Několik let jsem úspěšně odolávala nabídkám zasednout do křesla kouče a měla jsem pocit, že na to nebyla ta správná chvíle. Tentokrát jsem cítila, že chci novou výzvu, něco, co sem ještě nezkusila. A tak když přišla opět tato nabídka, bylo celkem přirozené říci ano,“ prozradila Jana Kirschner, která se stane součástí talentové show vůbec poprvé ve svojí kariéře a na úlohu kouče se velmi těší. „Vidím v tom víc než jen pěveckou soutěž, je pro mě důležité sdílet své zkušenosti a připravit ty, kteří se do tohoto ročníku přihlásili, na další cestu. Myslím, že to tak cítí i ostatní. Jdeme do toho s odhodláním dělat víc než jen televizní zábavu,“ dodala.
Zdroj: Profimedia / Prásk.tv

„Jsem velmi rád, že můžu přivítat Janku Kirschner v našem týmu a spolupracovat s ní na jednom z nejúspěšnějších světových formátů, který hledá nejlepší hlas Česka a Slovenska. Klíčovou úlohu v něm hraje čtveřice koučů, kteří si budují svůj tým zpěváků na základě zajímavého hlasu, zpěvu, písně nebo energie. Svému týmu se budou věnovat, budou se soutěžícími zkoušet, přidělovat jim písničky a trénovat je po všech stránkách tak, aby každý kouč přišel na konci soutěže s tím nejlepším, co v rámci svého týmu vybuduje,“ říká Pepe Majeský, kreativní producent a režisér show The Voice Česko Slovensko.
Zdroj: Herminapress.cz

The Voice patří k celosvětově nejúspěšnějším licencovaným formátům. Vzniklo už 67 lokálních verzí, které se vysílají ve více než 180 zemích po celém světě a sleduje je stovky milionů diváků. Na svém kontě má také čtyři prestižní televizní ceny Emmy.
Zdroj: isifa.com

Na The Voice Česko Slovensko se můžete těšit už na jaře na obrazovkách televize Nova a Markíza.

ODHALENO: Podívejte se, kdo bude prvním koučem The Voice Česko Slovensko!
ODHALENO: Podívejte se, kdo bude prvním koučem The Voice Česko Slovensko!

ŠOKOVANÍ KOUČOVÉ: Outsider Jordan Smith neuspěl na castingu, v The Voice však vyhrál!
ŠOKOVANÍ KOUČOVÉ: Outsider Jordan Smith neuspěl na castingu, v The Voice však vyhrál!

Dojemný casting The Voice: Poté, co zazářila na pódiu, ji v zákulisí čekalo to nejnádhernější překvapení
Dojemný casting The Voice: Poté, co zazářila na pódiu, ji v zákulisí čekalo to nejnádhernější překvapení

VIDEO: 11letý chlapec šokoval kouče The Voice dokonalým hardrockovým sólíčkem. Podívejte se, jak válí!
VIDEO: 11letý chlapec šokoval kouče The Voice dokonalým hardrockovým sólíčkem. Podívejte se, jak válí!

 


Novinky z NOVY