Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou! Který z nich vás okouzlil nejvíce? ANKETA

Aktualizováno 07.01.2019


Na Štědrý večer vás pobaví pohádka Tři bratři, kterou natočil Jan Svěrák podle hudební předlohy Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře. Tři bratry zde ztvárnili oblíbení herci Tomáš Klus, Vojtěch Dyk a Zdeněk Piškula. Kterého z nich byste brali vy?

Tři bratři se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska!


Jan
Jan (Tomáš Klus) je nejstarší ze tří bratrů. Je trochu zapomnětlivý, ale zároveň velmi nebojácný, což dokazuje záchranou spící Růženky. Je prototypem rytíře na bílém koni. V pohádce mu jde doslova o život, uprostřed trnitých hradeb je skoro ukřižován.


Pepa
Pepa (Vojtěch Dyk) je bezstarostný, sebeironický lišák. Využívá svého pohledného zjevu k oblouznění sličných pradlenek. Za své splašené chování dostává věčně na frak.


Matěj
Matěj (Zdeněk Piškula) je nejmladším benjamínkem. Vyniká svým roztomilým kukučem. V zeleném úboru švarného myslivce je opravdu kouzelný. Jeho sladké chování vyvažují komické scénky. 

 

 

Hudební pohádku Tři bratři si nenechte ujít 24. prosince 2018 ve 20:15 na TV Nova. V repríze se na ni můžete těšit 28. 12. od 15:45 na Nově.


Novinky z NOVY