VIDEO: Jan Nedvěd vydal nový videoklip. Schválně jestli si všimnete, co má společného s Tvojí tváří!

Aktualizováno 05.01.2019


Je to venku! Nový klip hudebního umělce a skladatele Honzy Nedvěda spatřil světlo světa 1. prosince a má velmi osobní podtext! S čím se nadaný hudebník svěřil tentokrát?

Pokud jste se někdy snažili získat pozornost člověka, který o to úplně nestál, byli jste do něj zamilovaní a zažívali pouze zklamání, bude vám nový klip mladého muzikanta velmi blízký. Už samotné věnování u písně na Jenově youtube kanále mluví za vše: „Tuto písničku věnuji krásnému člověku, uvnitř i zvenčí, který mi zamotal hlavu a na chvíli zastavil srdce.“. Jde o příběh plný zklamání a odmítnutí, které si Honza Nedvěd prožil na vlastní kůži a vysvětluje svoji zkušenost: „Písnička vypráví o člověku, kterým jste okouzleni, chcete ho více poznat, až vám zcela poblázní hlavu. Abyste pak následně zjistili, že vaše přání je pouhá iluze.”

Zdroj: TV Nova

Optický klam má i cosi společného s oblíbenou show Tvoje tvář má známý hlas! Natálka Stejskalová, která v show tančila, se ve videoklipu objevila jako půvabná baletka. Benjamin Butler, který se postaral o režii a kameru, uvedl námět ztvárnění: „V klipu se objevuje krásná a křehká baletka, která oslní hudebního skladatele. Tak jak to někdy funguje v reálném životě, kdy někteří lidé se zamilují do vlastní představy a iluze, kterou si vytvoří v hlavě a začnou ji věřit. Mnozí však nedokáží potlačit touhu a snaží se získat danou osobu i přes všechny signály odmítnutí.“Jen s posledním singlem Stoupáš zabodoval v playlistech rádií Kiss, ČRO Radiožurnál a v hitparádě na TV Óčko. Tak neváhejte a pusťte si jeho nový videoklip již teď! Jana Nedvěda si jistě pamatujete z Coca-Cola Souboje coverů. Podívat se na něj můžete ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:


MILUJE ZPĚVAČKU ZE SUPERSTAR! Muzikant Jan Nedvěd vyslovil lásku k jedné soutěžící. Nekonečně ji obdivuje!
MILUJE ZPĚVAČKU ZE SUPERSTAR! Muzikant Jan Nedvěd vyslovil lásku k jedné soutěžící. Nekonečně ji obdivuje!

 


Novinky z NOVY

TN.cz

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.