Co dnes dělají hlavní postavy filmu Bota jménem Melichar, Radim Dochleba a Jolanka Ludvíková?

Aktualizováno 04.01.2019

Bota jménem Melichar
Zdroj: TV Nova

Film Bota jménem Melichar byl jedním z prvních celovečerních filmů režiséra Zdeňka Trošky. Pro herce, které si do studentských rolí vybral, to byla výzva a jednalo se o jejich první role, ve kterých měli šanci předvést svůj talent. Ne všichni toho však využili a některé z nich jsme už nikdy na obrazovkách neviděli. Představitelé ústřední dvojice se ale kolem filmu točí dodnes! Co přesně dělají?

V rodinné komedii není o zábavu a spoustu úsměvných příhod nouze! Film diváka zavede do školních tříd a nechá ho sledovat jak příhody prvňáčků, kteří se snaží díky samým pětkám na vysvědčení propadnout zpátky do školky, tak pubertálních osmáků, kteří zažívají své první lásky. Ve škole se začne krást. Na žácích je, aby zloděje co nejrychleji odhalili!

Zdroj: Nova.cz

Pro mnoho herců, kteří ve filmu ztvárnili důležité role, byl film prvním a zároveň posledním snímkem, kde si kdy zahráli. To neplatí o Regině Řandové, která se po svém debutu ve filmu Bota jménem Melichar objevila v mnoha dalších seriálových a filmových rolích. Na TV Nova ji diváci mohli vidět například v Kriminálce Anděl anebo v Ordinaci v růžové zahradě, kde ztvárnila přítelkyni primáře gynekologie Čestmíra Mázla Renatu Konrádovou. K tomu se intenzivně věnuje dabingu a svůj hlas propůjčila hned několika hvězdám, a to například Angelině Jolie.
Zdroj: facebook

Radim Dochleba alias David Rauch se pohybuje spíše už jen za kamerou. Na režii se spolupodílel kupříkladu u filmů Martin a Venuše, Lidice a Kolja. Jako výkonný producent má na kontě mimo jiné i vydařené komedie Přijde letos Ježíšek?, Bobule, Vratné lahve, Ten, kdo tě miloval a pohádku Tři bratři.NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Jak vypadají hvězdy z Boty jménem Melichar dnes?
FOTO: Jak vypadají hvězdy z Boty jménem Melichar dnes?

Zastavená doprava i nebezpečná včela: Natáčení pohádky ČERTOVA NEVĚSTA si vyžádalo mnohé
Zastavená doprava i nebezpečná včela: Natáčení pohádky ČERTOVA NEVĚSTA si vyžádalo mnohé

 


Novinky z NOVY