Svět Harryho Pottera je zpět! Nechybí fantastická zvířata ani Grindelwaldovy zločiny

Aktualizováno 28.12.2018


Fantastická zvířata otevřela druhou kapitolu o kouzelnickém světě Harryho Pottera v éře, kdy nebyl nejobávanějším černokněžníkem Voldemort. Lehčí nota, se kterou si pohrával první díl, stejně jako budování nového hrdiny, ustupuje v druhém filmu stranou většímu plánu, v němž hraje prim temnota, prohřešky minulosti a vyhlídky na horší časy!

Filmová série Fantastická zvířata mapuje dění v kouzelnickém světě několik desítek let před událostmi, které známe z knih a filmů o Harrym Potterovi. Její první díl s názvem Fantastická zvířata a kde je najít šel do kin v roce 2016, snímek Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny je jeho pokračováním. 

Zdroj: TV Nova

Fantastická zvířata jsou (podobně jako Harry Potter) o skupince outsiderů, kterým by osud celého světa nemohl být ukradenější. Rádi by si jen žili svoje jednoduché životy. Osud je ale vžene do hry, která je mnohem větší než oni sami. A tak během všedních starostí řeší i zlého černokněžníka a jeho nekalé plány.

Zdroj: TV Nova

Na konci prvního dílu dopadl hodný kouzelník Mlok (Eddie Redmayne) zlého mága Gellerta (Johnny Depp). Hned v úvodu „dvojky“ se však vězni podaří uprchnout. Úkolem dobrých čarodějů tak je dopadnout černokněžníka znovu. Jak to dopadne?

Zdroj: TV Nova

Snímek Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny sledujte v sobotu 18. prosince od 20:20 na Nově nebo v neděli 19. prosince od 15:00 na tomtéž kanále.  


Novinky z NOVY