SEXY HŘEBEČCI: Tyto herce chtějí ženy nejvíc. Kterému byste neodolali vy? HLASUJTE

Aktualizováno 30.12.2018

Thor: Ragnarok
Zdroj: oficiální zdroj

Svůdný pohled, odzbrojující úsměv nebo dokonale vypracované tělo – co přijde nejpřitažlivější právě vám? Každá žena má svou vlastní a většinou zcela jasnou představu, jaký by měl být muž snů. Hlasujte, který krasavec je nejvíce sexy podle vás!

Ryan Gosling
Mluví se o něm jako o nejvíce sexy herci v Hollywoodu. Ryan Gosling ukradl srdce mnoha divačkám ve filmu Zápisník jedné lásky, který patří k těm nejvíce romantickým. Jeho srdce ukradla ale jiná herečka. Od roku 2011 žije s Evou Mendes, se kterou má už dvě dcery.

Zdroj: oficiální zdroj

Channing Tatum
Sexy herec Channing Tatum se do povědomí dostal jako rebel ve filmu Let´s Dance, kde se seznámil i se svou budoucí ženou Jennou Dewan, se kterou se ale nyní rozvádí. Ani to však herci neubírá na sex-appealu, kterého má i dva roky před čtyřicítkou na rozdávání.
Zdroj: Instagram / Facebook.com

Zac Efron
Řadu let si všichni fanoušci mysleli, že Zac Efron dlouho zůstane v paměti jen jako Troy Bolton z Muzikálu ze střední, ale poslední dobou už to tak nevypadá. Zac letos představil film Největší showman, kde mu to s herečkou Zendayou neskutečně sluší.
Zdroj: Instagram / Facebook.com

Bradley Cooper
To, že je Bradley Cooper skvělý a charismatický herec, věděli všichni, ale to, že je i úžasný a talentovaný zpěvák a skladatel, mnozí zjistili až po filmu Zrodila se hvězda. Zde si zahrál s Lady Gagou. Ve filmu mu podlehla zpěvačka, ve skutečnosti žije s modelkou Irynou Shayk, ta předtím chodila s jinou hvězdou – Christianem Ronaldem.
Zdroj: isifa.com

Robert Pattinson
Kdo by neznal sexy Roberta Pattinsona, který se proslavil nejen filmy jako Harry Potter a Stmívání, ale i jako přítel Kristen Stewart. Robert své charisma letos předvedl i na Karlovarském filmovém festivalu a je nad slunce jasné, že i zde si ho zamilovaly desítky fanynek.
Zdroj: Instagarm/ You Tube

Chris Hemsworth
Dneska ho všichni vnímáme jako sexy bojovníka Thora z Marvel komiksů, ale Chris Hemsworth je víc než to. Do povědomí se dostal především ve filmu Rivalové, kde ztvárnil závodníka formule 1 Jamese Hunta. Na rozdíl od svého mladšího bratra Liama, on svou vyvolenou už našel – v roce 2010 si vzal španělskou herečku Elsu Pataky.
Zdroj: Profimedia

Liam Hemsworth
O Liamu Hemsworthovi už byla řeč v souvislosti s jeho starším bratrem Chrisem. A vypadá to, že v rodině Hemsworth se dědí nejen herecký talent, ale i sex-appeal. Jak jinak si vysvětlit, že oba dva herci patří k těm nejsledovanějším současnosti? Liam je díky svému vztahu s herečkou a zpěvačkou Miley Cyrus přeci jen o trochu známější než jeho bratr.
Zdroj: Profimedia / Twitter

Jake Gylenhaal
I Jake Gyllenhaal stále čeká na tu pravou, ale je jasné, že fanynek má hodně. Mezi jeho největší filmové trháky patří Zkrocená hora, Den poté či Zodiac. Herecký talent se v jeho rodině zřejmě rozdává na potkání – Jakova sestra Maggie je rovněž úspěšnou herečkou.
Zdroj: Instagram

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds baví hned z několika důvodů. Nejenže ho všichni milují jako vtipálka Deadpoola, ale moc rádi sledují jeho vztah s manželkou Blake Lively, se kterou má dvě dcery. I oni patří k těm nejkrásnějším párům Hollywoodu. Ryan je navíc velký sympaťák a není se čemu divit, že i on patří k velmi oblíbeným hercům své generace.
Zdroj: Profimedia

Ian Somerhalder
Upír Ian Somerhalder má sex-appealu na rozdávání. Dokázal to nejen jako Damon v seriálu Upíří deníky, ale i jako Bone v seriálu Ztraceni. Jeho srdce ale už jedné dívce patří. Respektive dvěma. S manželkou Nikki Reed má dceru Bodhi.
Zdroj: isifa.com

TOP 10 mužských sex symbolů v historii Hollywoodu. HLASUJTE, kdo je podle vás ten nej?
TOP 10 mužských sex symbolů v historii Hollywoodu. HLASUJTE, kdo je podle vás ten nej?

FILMOVÉ OČEKÁVÁNÍ ROKU: Dvě největší hvězdy Hollywoodu se potkají v jednom snímku!
FILMOVÉ OČEKÁVÁNÍ ROKU: Dvě největší hvězdy Hollywoodu se potkají v jednom snímku!

POHÁDKOVÉ PRINCEZNY: Jak vypadají po letech krásky z českých pohádek?
POHÁDKOVÉ PRINCEZNY: Jak vypadají po letech krásky z českých pohádek?


Novinky z NOVY