NESKUTEČNÉ: V komedii Mezi námi děvčaty si měly zahrát hned dvě známé zpěvačky!

Aktualizováno 22.12.2018


Oblíbená americká komedie Mezi námi děvčaty měla vypadat úplně jinak! Tvůrci si totiž v rolích matky s dcerou, které si absolutně nerozumějí, představovali někoho úplně jiného. Koho a proč z plánů sešlo?

Doktorka Tess Colemanová a její patnáctiletá dcera Anna spolu zrovna nevycházejí. Jejich názory v otázkách oblékání, účesů, hudby i třeba co se výběru partnerů týče, se zcela rozcházejí. Když vzájemná nevraživost dosáhne pomyslného vrcholu, následující ráno obě čeká šok. Přes noc si totiž vyměnily těla…

Zdroj: Archiv TV Nova

• Film je adaptací knihy Příšerný pátek od spisovatelky Mary Rodgers z roku 1972. Jedná se již o třetí filmové zpracování. První film vznikl už v roce 1976, druhé zpracování z roku 1995 byl pak snímek určený pro televizi. Třetí film s Lindsay Lohan a Jamie Lee Curtis však není poslední předělávkou knihy do filmové podoby, neboť v roce 2018 vznikl podle téže předlohy další, tenkrát ovšem vycházející z o rok staršího muzikálového zpracování.


Ano, čtete dobře - Mezi námi děvčaty je za velkou louží na divadelních prknech coby muzikál, který byl uveden v produkci společnosti. Že si to nedokážete představit? Podívejte se na ukázku:
• Pro Lindsay Lohan, která si zahrála patnáctiletou Annu, to byla druhá velká herecká příležitost. První byla role ve filmu Past na rodiče (1998), kde si rovnou zahrála dvojroli.

• Když se Jamie Lee Curtis dozvěděla o tom, že představitelka její dcery, Lindsay Lohan, hrála ve snímku Past na rodiče, zeptala se, které ze dvojčat ztvárnila. Otázka to byla celkem vtipná, neboť si Lindsay zahrála obě sestry.

• Celá výměna těl trvala pouhé tři dny.


• Fotky, které si můžete prohlédnout během úvodních titulků, patří skutečně Jamie Lee Curtis, ale je na nich se svou pravou dcerou Annie Guest.

• Producent Andrew Gunn prohlásil, že původně chtěl obsadit do role matky Jodie Foster, která v prvním filmovém zpracování z roku 1976 hrála dceru. Jodie odmítla s tím, že by obsazení mohlo snadno zastínit skutečné kvality filmu.
Zdroj: Twitter

Ani Lindsay Lohan nebyla první volbou pro svou roli. Dcera Ozzyho Osbournea, Kelly Osbourne, zazářila na castingu na roli Anniny kamarádky a tvůrce oslovila na tolik, že jí nabídli onu hlavní roli. Kelly se však rozhodla vycouvat. Dle jejího prohlášení od té doby často od lidí slýchá, že to vzhledem k úspěchu filmu byla největší chyba v jejím životě.

• Zpěvačce Gwen Stefani bylo nabídnuto, zda si nechce zahrát zpěvačku v kapele Anny (Lindsay Lohan).Americkou komedii Mezi námi děvčaty můžete sledovat v sobotu 1. prosince 2018 od 17:00 na TV Nova nebo v repríze na Nova Cinema v pondělí 3. prosince 2018 od 18:05 a v úterý 4. prosince 2018 od 14:45.Islám, utržený prst i ošklivé hadí kousnutí: Jak dnes žije někdejší hvězda Lindsay Lohan?
Islám, utržený prst i ošklivé hadí kousnutí: Jak dnes žije někdejší hvězda Lindsay Lohan?

Poznáváte slavnou herečku opředenou skandály na fotce z dětství? Dnes už tak roztomilá není
Poznáváte slavnou herečku opředenou skandály na fotce z dětství? Dnes už tak roztomilá není


Novinky z NOVY

TN.cz

Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.