Kdy bude Lucie Borhyová opět moderovat?

Aktualizováno 19.07.2015

ANNO 2008 - Lucie Borhyová
Zdroj: Mediafax

Populární moderátorka a šťastná maminka se již zanedlouho vrátí na obrazovku televize Nova.

Poprvé po porodu se Lucie Borhyová – jedna z dlouhodobě nejoblíbenějších moderátorek v České republice – objevila na televizní obrazovce 7. února při moderování pravidelné relace Volejte Novu. Záhy poté vyrazila v doprovodu svého přítele Nika Papadakise na předávání prestižních televizních cen ANNO 2008. Neodešla s prázdnou, téměř zázračně se jí podařilo překonat handicap, kterým byla absence ve vysílání kvůli mateřské dovolené a hlasy věrných diváků ji vynesly na bronzovou pozici v kategorii Žena roku.

Šťastná maminka rozdávala na slavnostním galavečeru spokojené úsměvy a nakonec odhalila i tajemství, které zaměstnávalo nejednoho televizního diváka – návrat na televizní obrazovku se rozhodla neodkládat déle, než je nezbytně nutné. Maminka Lucie Borhyová by tak mohla moderovat Televizní noviny již začátkem dubna!

Krátký rozhovor pro Snídani s Novou natočili naši kolegové ze zpravodajského serveru tn.cz v jedné z pražských kaváren začátkem února, video si přehrajte kliknutím na obrázek.


I na našich stránkách se již brzy objeví delší video s rozhovorem s čerstvou maminkou, máte-li na Lucii Borhyovou nějaké zajímavé otázky, nebojte se je napsat do jejího diskusního fóra. Nezapomeňte hlasovat a brzy na viděnou!

Podívejte se také na relaci Volejte Novu ze 7. února 2009, kdy ji moderovala Lucie Borhyová. Video si přehrajete ZDE.

Disktujte o TN

Nova.cz, Jakub Jahn

Novinky z NOVY