Moderátorka a reportérka TV Nova se stala maminkou. Pochlubila se dojemným snímkem z porodnice

Aktualizováno 06.12.2018

Marcela Tomčíková - Televizní noviny
Zdroj: TV Nova

Gratulujeme! Moderátorka a reportérka TV Nova Marcela Škábová Tomčíková v úterý ráno porodila svého prvního potomka.

Marcela Škábová Tomčíková, moderátorka a reportérka televize Nova, kterou můžete znát například z Ranních, Poledních či Odpoledních Televizních novin, porodila v rakovnické nemocnici svého prvního potomka! Syn dostal krásné jméno skandinávského původu – Erik.

Zdroj: Josef Seibert

„Největší štěstí.... Ráno se nám narodil Erik... Už jsme tři a je nám krásně,“ oznámila v úterý dopoledne moderátorka na svých sociálních sítíc, kde se také pochlubila dojemnou černobílou fotografií.

Zdroj: Instagram

Pro redakci nova.cz moderátorka doplnila: „Dneska v 8 hodin a 10 minut se mi v mém milovaném Rakovníku narodil syn Erik. Mám obrovskou a nepopsatelnou radost. Já vím, že to zní jako klišé, ale je to hlavně prožitá pravda. Pořád se na něj koukám a jsem z něj úplně naměkko. Cítila jsem se tady jako doma, ostatně tady doma jsem. Velké díky patří celé Rakovnické porodnici, našemu kamarádovi doktoru Ivo Marouškovi, který nám pomohl přivést náš poklad na svět, porodní asistentce Petře Galiové, také všem úžasným lidem na oddělení šestinedělí, a hlavně mému manželovi. Všechno má smysl, jsem hrozně nadšená, konečně jsme ve třech.“

Syn váží 3,25 a měří 49 cm.

 

Otce dítěte si krásná moderátorka vzala v létě 2017 na kouzelném zámku Zbiroh. Pohádkovou svatbu si nenechali ujít její kolegové a přátele z práce, popřát novomanželům dorazil nejen tým magazínu Prásk!, ale také kolegové z pořadu Volejte Novu.


Zamilovanému páru gratulujeme a přejeme, ať synek roste jako z vody!
 

SVATBA SNŮ: Obřad v kapli a slavnost na zámku! Jak vypadal den D moderátorky TV Nova?


Novinky z NOVY