KURIÓZNÍ CHYBY: Tvůrci komedie Pan božský zřejmě nikdy nedrželi fotoaparát v ruce! Co nevychytali?

Aktualizováno 01.12.2018

Pan božský - 4
Zdroj: TV Nova

Romantická komedie Pan božský si získala srdce mnoha diváků. Věděli jste ale, že se jí nevyhnulo několik hodně kuriózních chyb?

Holly Hamilton (Hilary Duff) je naprosto vyčerpaná z neustálého stěhování, kvůli matčiným nevydařeným vztahům. Rozhodne se tedy uskutečnit plán, kdy jí vymyslí imaginárního přítele. Její matka Jean (Heather Locklear) je štěstím bez sebe a vůbec netuší, že nápadník, se kterým si píše, je vlastně vymyšlený. Holly se tedy zamotává do série lží. Jak tohle dopadne a podaří se Jean nakonec najít pravou lásku?

Zdroj: TV Nova

Co jste o filmu možná nevěděli:

- Film dohromady vydělal 19,7 milionů dolarů po celém světě a jen za první víkend od premiéry utržil 15,3 milionů dolarů.


- Hillary Duff za svou roli Holly získala cenu v Teen Choice Awards v kategorii ženský herecký výkon.


- Film byl inspirován životem scénáristky Heather Robinson z doby, kdy žila v Tusconu.


- Ve filmu si zahrál i bývalý lídr skupiny Styx, Dennis DeYoung. Ten byl do roku 1999 skutečným lídrem kapely.


- Snímku se nevyhnulo ani několik chyb. Tak například ve scéně, kdy dívky fotí Bena, fotku dělají na výšku. Když se ale poté na fotku dívají, je na šířku!

- Také další chyba se týká fotografování. Ben se na fotce, kterou mu Holly dělá, usmívá a hlavu má vzpřímenou. Když se však Jean později na tuto fotku dívá, má na ní Ben hlavu nakloněnou a zavřenou pusu.

 

- Ve scéně, kdy si Holly píše přes internet se svojí matkou, na klávesnici mačká písmeno „j“, přestože ve větě, kterou píše, toto písmeno vůbec nefiguruje.

 

Romantickou komedii Pan božský sledujte na TV Nova v sobotu 3. listopadu ve 14:50, nebo v repríze 4. listopadu v 1:05.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:


Novinky z NOVY