FOTO: Drbny z filmu Babovřesky byste v reálu nepoznali! Podívejte se, co dnes dělají

Aktualizováno 11.11.2018

Babovřesky
Zdroj: TV Nova

Zná je každý, ale poznali byste je, kdybyste na ně narazili na ulici? Určitě ne, podívejte se, jak vypadají drbny z Babovřesek v reálu!

Jindřiška Kikinčuková


Postavu nesoucí jméno Božena Němcová ztvárnila Jindřiška Kikinčuková. Že vám to příjmení něco říká? Nepletete se, jejím manželem je Pavel Kikinčuk, který v Babovřeskách ztvárnil starostu a mnozí v něm mohou poznat i Šimona Pláničku z legendární komedie Slunce, seno, jahody.
Zdroj: facebook

Jindřiška má v reálu do Boženy opravdu daleko, sami můžete vidět na fotografii a uznat, že tuto dámu byste si s vesnickou drbnou spojili jen velice těžko. Je principálkou plzeňského divadla Pluto, což je tak trochu rodinný podnik. Oba manželé spolu připravují hry (Pavel jako režisér, Jindřiška jako dramaturgyně) a oba v nich i se svou dcerou hrají. Jejich dcera, Kamila Frumertová, si s rodiči taktéž zahrála v Babovřeskách, s otcem pak v oblíbeném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 jako sestřička Stela.


Jana Altmannová
Zdroj: TV Nova

Další vesnickou drbnu z obce Babovřesky ztvárnila Jana Altmannová. Je především velmi uznávanou dabérkou. Jako herečku si ji diváci mohou pamatovat například ze seriálů Ulice či Gympl s (r)učením omezeným. Zároveň je pedagogem Katedry alternativního a loutkového divadla DAMU, ke vyučuje předmět Jevištní mluva. Jejím manželem je malíř Jiří Altmann.


Jana Synková
Zdroj: TV Nova

Vrchní drbna Horáčková není nikdo jiný než herečka Jana Synková, známá jako teta Kateřina ze Saturnina či promovaný psycholog magistra Kudláková z trilogie Byl jednou jeden polda. V realitě má rozhodně k Horáčkové daleko. Většinou se věnuje divadelním rolím, ale ani filmy a seriály pro ni nejsou tabu, jen letos se objevila hned v několika projektech.

Sledujte české filmy online na Voyo. Tisíce filmů v HD kvalitě a bez rušivých reklam.Neuvěřitelná improvizace na place filmu Blbý a blbější: Které scény původně nebyly ve scénáři?
Neuvěřitelná improvizace na place filmu Blbý a blbější: Které scény původně nebyly ve scénáři?


EXKLUZIVNÍ FOTO: Lucie Borhyová s knírkem! Jak se vám líbí jako chlap?
EXKLUZIVNÍ FOTO: Lucie Borhyová s knírkem! Jak se vám líbí jako chlap?


Novinky z NOVY