DNES NAPOSLED: Přijď zkusit štěstí na casting The Voice do Prahy

Aktualizováno 03.11.2018


Jedeš v autě a zpíváš si? Sprchuješ se a zpíváš si? Vaříš a zase si zpíváš? Sníš o kariéře úspěšného zpěváka, který koncertuje před vyprodanou arénou? Pokud tě zpěv baví a myslíš, že máš na to stát se uznávaným zpěvákem, nepromarni svou poslední šanci a přijď na poslední castingy do světové pěvecké show The Voice!

Dva poslední castingy se uskuteční v pátek 5. října 2018 a sobotu 6. října 2018 v Park Inn Hotelu na adrese Svobodova 1 v Praze. A že nejsi zaregistrovaný? NEVADÍ! Tady se můžeš zaregistrovat během pár sekund, nebo dokonce přijít bez registrace a svůj talent předvést od 9:00 do 18:00. Důležitý je právě talent, který zaujme alespoň jednoho z koučů. Třeba si vyberou porotci do svého týmu právě TEBE!

Zdroj: Instagram

Ať jsi profesionál, nebo skrytý pěvecký talent, který se nebojí velkých výzev, umí bojovat s osudem a dokáže předstoupit před naplněné sály, jsi NÁŠ ČLOVĚK!

Zdroj: TV Nova


Hledáme zpěváka, který se nebojí ukázat své schopnosti a splnit si své sny! Tak zahoď stud a obavy, v pátek a sobotu se na tebe budeme těšit!
 

Zdroj: TV Nova


Soutěž se v Česku poprvé divákům představila 12. února 2012. Zaměřuje se na vyhledávání talentovaných zpěváků. Rozhodující není image, ale hlas. Porotci, kteří jsou zároveň kouči, si do své stáje vybírají zpěváky pouze na základě jejich pěveckého projevu.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: V ruské verzi THE VOICE se do finále dostal Čech! Zazpíval hit Karla Gotta v ruštině
VIDEO: V ruské verzi THE VOICE se do finále dostal Čech! Zazpíval hit Karla Gotta v ruštině

VIDEO: Takřka SLEPÝ mladík oslnil v The Voice dokonalou imitací. Zírat budete i vy!
VIDEO: Takřka SLEPÝ mladík oslnil v The Voice dokonalou imitací. Zírat budete i vy!

 


Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.