(URO)logické kroky ke zdraví: Zábavné osvětové odpoledne s herci z Ordinace! Přijďte se dozvědět více

Aktualizováno 26.10.2018

URO
Zdroj: Nova.cz

(URO)logické kroky ke zdraví je osvětová akce pro širokou veřejnost, která chce pomoci informovanosti a včasné prevenci.

Akce podporuje komunikaci s lékaři, zprostředkovává konzultace s odborníky. Neformální odpoledne v parku Ladronka je určeno všem generacím. Nabízí také zajímavý doprovodný kulturní program pro příjemné strávení volného času.

Zdroj: Nova.cz

Někdo si přinese trable na svět, u jiného se zvolna problémy rozvíjejí. Slýcháte o obtížích s udržením moče nebo záněty močových cest, o problémech se sexem, rakovinou či zbytněním prostaty a mnoha dalších? Nebo se Vás i týkají? Tak i pro Vás se Česká urologická společnost rozhodla uspořádat akci, která chce napomoci větší informovanosti a včasné prevenci. V příjemném a neformálním prostředí Parku Ladronka tak budete moci konzultovat své otázky s odborníky různého zaměření v jeden čas a na jednom místě.

Připraven pro Vás bude také kulturní program, příjemná hudba, interaktivní zpívání pro děti, soutěž o veselou zdravou láhev na podporu pitného režimu

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zábavný den plný zdraví s herci z Ordinace
Zábavný den plný zdraví s herci z Ordinace

Lucie z Ordinace v jiné kůži: Ivana Jirešová znovu zazpívá naživo. Kdy a kde vidět a slyšet nejen ji?
Lucie z Ordinace v jiné kůži: Ivana Jirešová znovu zazpívá naživo. Kdy a kde vidět a slyšet nejen ji?


Novinky z NOVY