Bláznivá Christina Aguilera: ´Vypiju vodu z její vany, až se vykoupe!´ Co stálo za nechutným slibem?

Aktualizováno 10.10.2018

Varieté - 8
Zdroj: TV Nova

Někteří herci by kvůli získání role udělali cokoliv. Vypít vodu z vany známé hvězdy? Žádný problém! Co měla Christina Aguilera v plánu?

Po téměř deseti letech se na televizní plátna spolu se snímkem Varieté vrací hvězdná zpěvačka Cher. Ta prohlašuje, že s charakteristickými rysy Tess se ztotožňuje i ve svém osobním životě. Tess totiž stejně jako Cher zažila okamžiky slávy a lesku, ovšem když se s ní ve filmu diváci setkávají, není na tom zrovna nejlépe. Naštěstí Tess ví, kdy je třeba odejít do ústraní a přenechat slávu jiným. I pro Cher bylo velmi zajímavou zkušeností nebýt hlavní hvězdou filmu.

Zdroj: TV Nova

Snímek Varieté zachycuje příběh dívky Ali Rose (Christina Aguilera), která se živí jako servírka v restauraci, ale jejím velkým snem je stát na pódiu a zpívat a tančit. Ali souhrou náhod začne navštěvovat chátrající podnik The Burlesque Lounge, jehož majitelka Tess čelí finančním i uměleckým výzvám. Ali se stává hlavní hvězdou kabaretu a začne se stýkat s bohatým obchodníkem, který chce podnik od Tess odkoupit.... Co má za lubem?

Zdroj: TV Nova

Zajímavosti z filmu:

– Prezident společnosti Screen Gems Clint Culpepper osobně přesvědčil Cher, aby roli vzala. Klekl si před ni a řekl jí, že tento film vzít musí. A Cher do toho šla.

– Cher získala Zlatý glóbus 2010 za nejlepší filmovou píseň You Haven´t Seen The Last Of me.
 

– Pro Christinu Aguileru bylo ztvárnění postavy Ali Rose životní rolí. Cher je pro Christinu životním vzorem, dokonce před natáčením přišla se zajímavým slibem, aby roli dostala. „Slíbila jsem dokonce, že klidně vypiju vodu z její vany, až se vykoupe. Udělala bych cokoliv“, přiznává své bláznivé sliby Aguilera.
 

– Ve snímku byla použita více než tunu vážící křišťálová opona, složená z osmdesáti tisíc křišťálů od Swarovského.
 

– Cher zpívala "You Haven't Seen the Last of Me" živě.
 

– Na kostýmy, kdy na sobě měly tanečnice jen křišťálové řetízky, bylo použito asi 250 000 křišťálů v patnácti barvách.
 

Fotografie sedmileté Ali (Christina Aguilera) je skutečným snímkem z dětství slavné zpěvačky a herečky, kde je se svou pravou matkou.
 

– Robert Pattinson, Kellan Lutz a Taylor Lautner byli zvažováni do role Jacka. Postavu nakonec ztvárnil Cam Gigandet, který je stejně jako předchozí jmenování známý ze snímku Stmívání (2008).
 

– Cam Gigandet se kvůli postavě Jacka naučil hrát na klavír


 

Na romantický muzikál Varieté se můžete těšit v pondělí 10. 9. 2018 od 20:00 nebo v úterý 11. 9. 2018 od 14:05 na Nova Cinema.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Fantom Opery se vrací: Ve slavném muzikálu zazáří Natálie Grossová a Pavel Vítek
Fantom Opery se vrací: Ve slavném muzikálu zazáří Natálie Grossová a Pavel Vítek

 

FOTO: Jak se za 40 let změnili Danny a Sandy z Pomády? Jsou pořád neskutečně sexy!
FOTO: Jak se za 40 let změnili Danny a Sandy z Pomády? Jsou pořád neskutečně sexy!

 

VŠIMLI JSTE SI? Některé scény filmu Mamma mia! byly změněny v postprodukci! Co do nich tvůrci přidali?
VŠIMLI JSTE SI? Některé scény filmu Mamma mia! byly změněny v postprodukci! Co do nich tvůrci přidali?


Používáním webů TV Nova berete na vědomí, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Podrobnosti o zpracování cookies najdete zde.