Další casting The Voice je tady! Do Pardubic můžete přijít i bez registrace

Aktualizováno 29.09.2018


Pěvecká show The Voice se vrací do Česka a Slovenska! Pokud milujete zpěv, pak zkuste své štěstí! Na casting do Pardubic můžete dorazit bez registrace.

Ukažte, co ve vás je! Pokud jste z Pardubic a okolí, pak dorazte v pátek 31. srpna na casting. Vše vypukne už v 9 hodin v Hotelu Labe (Masarykovo náměstí 2633). Přijít můžete navíc i bez registrace, a to až do 18 hodin.

V Pardubicích dnes půjde už o druhé castingové kolo. To první proběhlo v sobotu 25. srpna v Plzni. Následovat budou samozřejmě i další castingy. Štěstí můžete zkusit například v Českých Budějovicích, Liberci, Hradci Králové, Brně, Ostravě, Olomouci nebo v Praze. Záleží jen na vás, kam přijdete a jaký výkon předvedete.

Zdroj: TV Nova

Čeští a slovenští diváci mohli tuto soutěž poprvé sledovat 12. února 2012. Oproti jiným talentovým soutěžím ale není důležitá image, nýbrž samotný talent a hlas. Porotci, kteří jsou zároveň kouči, si do své stáje vybírají zpěváky pouze na základě jejich pěveckého projevu.


Chceš se stát novou pěvekou hvězdou? A je ti více než 16 let? Televize Nova hledá nadané zpěváky, kteří se nebojí ukázat, co v nich je a splnit si své sny. Možná se nová pěvecká hvězda skrývá právě v TOBĚ! Přihlas se do pořadu The Voice Česko Slovesko ZDE!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: V ruské verzi THE VOICE se do finále dostal Čech! Zazpíval hit Karla Gotta v ruštině
VIDEO: Takřka SLEPÝ mladík oslnil porotce The Voice dokonalou imitací. Zírat budete i vy


Novinky z NOVY