TO JSTE NETUŠILI: Známý hollywoodský herec z filmu Nebezpečný vlak má předky ze Slovenska

Aktualizováno 28.09.2018

Nebezpečný vlak
Zdroj: TV Nova

Z filmu Nebezpečný vlak se vám zatají dech. Hlavní hrdina, kterého hraje Robert Urich, celý katastrofický scénář zvrátí. Navíc vás překvapí jeho rodinný původ.

Moderní a luxusní vlak Grand Royale je jako první zkonstruován tak, aby ho řídil a kontroloval pouze počítač. Bohužel má tato technická vymoženost i své stinné stránky. Stačí malá chyba v podobě rozlité kávy do řídícího systému a vlak se promění v nebezpečnou zbraň. Části zařízení se z důvodu přeskočení jiskry ocitnou v plamenech a jsou vyřazeny z provozu. Vlak je mimo kontrolu a řítí se neuvěřitelnou rychlostí.

Zdroj: TV Nova

Na palubě se v tu chvíli nachází pouze jeden jediný člověk, který může celou situaci zachránit. Je jím Glen Singer (Robert Urich). Ten se vydal luxusním vlakem na dovolenou se svou rodinou. Protože je to ale počítačový expert, rozhodne se nebezpečný stroj zpomalit a následně i zastavit.

Zdroj: TV Nova

Hlavní hrdina, kterého hraje právě Robert Urich, se v talk show Larryho Kinga navíc přiznal, že má slovenské předky. Jeho babička s dědečkem pocházeli ze Slovenska, konkrétně z obce Lukov z okresu Bardejov. Matka tedy pocházela ze západního Slovenska a otec byl Rusín.

Akční thriller Nebezpečný vlak uvidíte na Nova Cinema už ve čtvrtek 30. srpna v 18:15 nebo v repríze 31. srpna v 6:40

 NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO NENÍ MOŽNÉ! Film Frekvence předpověděl o rok dříve útoky 11. září. Jeho tvůrci znali podezřele moc detailů
FANOUŠCI JÁSAJÍ: Objevil se trailer poutající na film Přátelé


Novinky z NOVY