Reality středy na Nově: O drama se postará Výměna manželek, srdce rozněžní Malé lásky

Aktualizováno 27.09.2018

Reality středy na Nově
Zdroj: TV Nova

Od 29. srpna se středy na TV Nova budou nést ve znamení reality show. Konkrétně se můžete těšit na nové díly Výměny manželek a novou sérii Malých lásek. Nejprve tedy nahlédnete do českých domácností a vzápětí vás chytne za srdce úspěšná dokureality plná emocí.

Poslední srpnovou středu odstartují dvě úspěšné reality show, které už diváci TV Nova znají z předešlých let. Hned po Televizních novinách se můžete těšit na rodinné zvraty v show Výměna manželek. Na Výměnu manželek navážou Malé lásky s pořádnou dávkou emocí. 

Zdroj: TV Nova


Každou středu ve 20:20 se podíváte do českých domácností. V nových dílech se můžete těšit na rodinné zvraty, temperamentní páry i nelehké životní situace, se kterými se musí některé páry potýkat.

Zdroj: Nova.cz

Následně se můžete těšit na návrat úspěšné dokureality z prostředí porodnice. Ve 21:30 nahlédnete do intimních okamžiků nastávajících maminek – pod zkušeným dohledem lékařů a porodních asistentek gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni. Společně s nimi prožijete zlomové okamžiky, které běžně zůstávají pouze v rodinných albech.

Oblíbené pořady Výměna manželek a Malé lásky se na obrazovky TV Nova vrací s novými díly již ve středu 29. srpna 2018. 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Homofobní prostředí versus pár gayů! Nová Výměna manželek přinese velkou porci emocí. VIDEO
Novinky oproti první řadě: Producentka Malých lásek prozradila, k jakým změnám v nemocnici došlo


Novinky z NOVY