ZÁKULISÍ nového pořadu Život ve hvězdách: Petra Svoboda odhalila přípravy i studio! VIDEO

Aktualizováno 24.09.2018


Moderátorka nového pořadu Petra Svoboda prozradila, co diváky v Životě ve hvězdách čeká. Mimo to také odhalila zákulisí projektu. Jak se na něj připravovala? Podívejte se na celou reportáž!

Každý čtvrtek večer se mohou diváci TV Nova těšit na zcela nový lifestylový magazín Život ve hvězdách s moderátorkou Televizních novin Petrou Svoboda, která přípravu rozhodně nepodceňuje. „Těším se hrozně. To je samozřejmě jasný, ale není to jen tak. Přece jenom ta zpravodajská relace a pořad takového formátu je něco úplně jiného. Takže ty zkoušky jsou třeba. Je tam spousta věcí, na které se musím soustředit a naučit. Je mi ale strašně sympatické, že se učím něco nového a jsem tam sama za sebe,“ prozradila Petra Svoboda.

Zdroj: TV Nova

Nový magazín také přinese užitečné tipy a triky z oblasti módy, líčení a společenského i rodinného života, kterými se může inspirovat každý. „Pro mě je úplně balzám na duši, když můžu být součástí toho, že si lidé pomáhají, dělají radost a že někomu můžeme splnit sen, přání anebo mu pomoct v nějaké nepříjemné životní situaci. To je úžasné, to mě nabíjí a do té práce se o to více těším,“ dodala moderátorka Života ve hvězdách. Jak probíhaly připravy na tento pořad a jak vypadá studio? Na to se podívejte ve videu!

Zdroj: TV Nova

Nový lifestylový magazín Život ve hvězdách můžete sledovat od 30. srpna každý čtvrtek ve 21:35 na TV Nova.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Petra Svoboda zve ke sledování nového pořadu: Existuje dobrý důvod, proč se dívat na Život ve hvězdách
Petra Svoboda zve ke sledování nového pořadu: Existuje dobrý důvod, proč se dívat na Život ve hvězdách

ŽIVOT VE HVĚZDÁCH: Emoční chvíle i zákulisí s Bárou Divišovou
ŽIVOT VE HVĚZDÁCH: Emoční chvíle i zákulisí s Bárou Divišovou

Budete plakat dojetím: Nový pořad Život ve hvězdách pomáhá obyčejným lidem
Budete plakat dojetím: Nový pořad Život ve hvězdách pomáhá obyčejným lidem


Novinky z NOVY