LÁSKA JAK Z ROMÁNU: První setkání Mily Kunis a Ashtona Kutchera? To by ani Shakespeare nevymyslel

Aktualizováno 14.09.2018

Mila Kunis - 7
Zdroj: Profimedia / instagram

Mila Kunis zazářila v televizním sitcomu už v 15 letech, ale nejen proto to byl pro její život zlomový moment, Při natáčení se totiž potkala s životním partnerem Ashtonem Kutcherem. Ale láska na první pohled to rozhodně nebyla.

Herečka s ukrajinskými kořeny odstartovala kariéru epizodní rolí v seriálu Walker Texas Ranger a následně hlavní rolí v sitcomu Zlatá sedmdesátá a krůček po krůčku se propracovávala do světa filmu.

Zdroj: Profimedia / instagram

Uchvátila po boku zpěváka Justina Timberlaka ve filmu Kamarád taky rád, diváci si ji oblíbili i ve filmu Darrena Aronofského Černá labuť, kde spolu s kolegyní Natalií Portman odhodily před kamerou své zábrany i šatstvo. Popularitu mezi mladšími diváky ji vynesl snímek o přisprostlém obživlém plyšákovi Méďovi a nyní vtrhne do kin její nový snímek Špion, který mě odkopnul.
Zdroj: oficiální zdroj

V roce 2012 se Mila Kunis zařadila mezi hvězdy jako jsou Charlize Theron, Natalie Portman nebo Marion Cottilard, když se stala hlavní tváří francouzské módní značky Dior. Magazín Esquire jí dokonce udělil titul nejkrásnější ženy všech dob. Brunetka s uhrančivýma očima vypadá prostě úchvatně a na jejím vzhledu se určitě podepisuje i spokojený osobní život. A její milostný příběh by rozhodně stál za zfilmování.
Zdroj: Instagram

Svoji první pusu dostala právě při natáčení sitcomu Zlatá sedmdesátá. A bylo to s kým jiným než s jejím seriálovým přítelem Ashtonem Kutcherem. A to ještě ani jeden netušil, že se do sebe jednou zamilují, vezmou se a budou společně vychovávat děti.
Zdroj: TV Nova

Mila už v té době házela očima na Ashtona, ale vzhledem k tomu, že jí bylo pouhých 15 let, dál to nějak neřešila. Rande měli prostě jen před kamerou a tím to celé končilo. Ashton se později oženil s herečkou Demi Moore a strávili spolu několik let. Mila se zase zamilovala do herce a někdejší dětské hvězdy Macaulaye Culkina.
Zdroj: Profimedia / Twitter

A tak si každý žil svým životem a ani jednoho nenapadlo, že je osud zase spojí dohromady. A po jednom náhodném setkání pár let po natáčení spolu prostě zůstali. A rozhodně to není jako v seriálu Zlatá sedmdesátá, kde se postavy Mily a Ashtona spolu pořád scházely a rozcházely. V reálném životě jsou ale tito dva už šest let zamilovaní jako hrdličky a očividně se jen tak nerozejdou.
Zdroj: TV Nova

Mila Kunis i přes svůj věk pořád vypadá jako patnáctiletá poblázněná holčička, ale ve skutečnosti jí je trochu víc. Dnes slaví pětatřicáté narozeniny. Přejeme vše nejlepší!
Zdroj: oficiální zdroj

Pokud máte rádi Milu Kunis, tak nezapomeňte zajít do kina na její nový film. Akční komedie Špión, který mi dal kopačky vtrhne do českých kin již ve čtvrtek 16. srpna 2018.NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Pořádný akční nářez! Milu Kunis v novém filmu odkopnul špión a pak se začaly dít věci


Ashton Kutcher si během natáčení filmu Jobs prošel peklem! Skončil v nemocnici!

Tohle se nepovedlo: Snímek Kamarád taky rád zahrnuje několik chyb, kterých jste si nevšimli!

Autor: Caci


Novinky z NOVY