ŽIVOT VE HVĚZDÁCH: Emoční chvíle i zákulisí s Bárou Divišovou

Aktualizováno 30.11.2018

Život ve hvězdách
Zdroj: TV Nova

Nový lifestylový magazín Život ve hvězdách nabídne divákům jedinečnou příležitost – mohou se sami stát jeho součástí a splnit si svůj sen, a to především díky hlavní reportérce Báře Divišové. Jaká přesně bude její úloha a co ještě nový pořad nabídne? Je na co se těšit. Tady je hned několik důvodů.

Pořad Život ve hvězdách divákům přinese slušnou porci novinek ze světa celebrit i užitečné tipy a triky z oblasti módy, líčení, společenského a rodinného života. A hlavně jim nabídne možnost stát se jeho součástí. Provázet jím bude půvabné ženské duo: moderátorka Petra Svoboda a reportérka Bára Divišová.


Zdroj: TV Nova


Báro, jaká je vaše práce na pořadu Život ve hvězdách?
Jsem tzv. hlavní reportérka. Což vlastně znamená, že budu vždy připravovat otvírák – tedy úvodní reportáž. V té budu divákům plnit jejich přání a sny.


Prozraďte, na jaké příběhy se diváci můžou těšit?
Pro diváky budu připravovat překvapení. Konkrétně to v praxi bude vypadat tak, že nám někdo napíše příběh svého známého, který to neměl v životě jednoduché s tím, že by mu alespoň na chvíli rád ulevil a udělal mu radost tím, že se někam podívá, něco netradičního zažije nebo se potká se svým oblíbeným idolem. Reportáže v našem pořadu budou vždy tři. Kromě zmíněného překvapení budeme „přeměňovat“ lidi. Především ty, kterým kvůli péči o ostatní nezbývá čas na sebe samotné. Těšit se mohou i na originální trendy z oblasti módy, líčení, životního stylu, bydlení apod. Navíc nebudou chybět novinky ze světa showbyznysu, takže to bude velice pestré. Principem pořadu je především potěšit, pomoci a poradit.

Zdroj: TV Nova

Podle jakého klíče příběhy vybíráte?
Pro mě je zásadní pouze to, aby si někdo něco nepřál pro sebe. Chceme někomu udělat radost, splnit mu dlouholetý sen, překvapit ho a my to divákům pomůžeme zrealizovat do posledního detailu. Co pro někoho může být neuskutečnitelné, pro nás při troše snahy a využití veškerých možností a kontaktů, které naše televize má, to často není velký problém.


Není občas pro vás jako pro matku těžké natáčet tak emočně silné příběhy?
Když plníme přání někomu, ke komu život nebyl úplně milosrdný a spravedlivý, samozřejmě to na mě působí, jsem hodně empatický člověk a do pocitů ostatních se snadno vžiji. Ovšem nutno říct, že pomáháme plnit sny i lidem, kteří jsou v životě spokojeni, jen třeba o něčem dlouho sní. Například paní, která celý život sbírá panenky a kočárky a dnes jí je líto se o to s někým nepodělit. Když se o tom dozvím, je to ten moment, kdy zvedám telefon a začnu domlouvat výstavu, aby se sběratelka mohla o svou radost podělit i s ostatními. Každý si něco ve skrytu duše přejeme a sny jsou různé. Smyslem tohoto projektu je udělat radost. A nám dělá potěšení ji dělat. Když se všechno podaří a na konci natáčení vás lidé objímají a děkují, je to krásný pocit a vždycky mě to dojme. Jen mě pokaždé trochu mrzí, že jsou o to ochuzeni kolegové, kteří mi s náročnou přípravou pomáhají a nemohou být se mnou na place, samozřejmě jim veškerá díky vyřizuji. A ráda.
 

Lifestylový magazín Život ve hvězdách startuje ve čtvrtek 30. srpna od 21:30 na TV Nova.NEPŘEHLÉDNĚTE:

ZMĚNÍ VÁM ŽIVOT: V novém lifestylovém pořadu TV Nova se budou plnit sny. Šanci máte i vy!

Chcete někoho potěšit a nevíte jak? Pomozte nám splnit jeho sen!


Novinky z NOVY