ZMĚNÍ VÁM ŽIVOT: V novém lifestylovém pořadu TV Nova se budou plnit sny. Šanci máte i vy!

Aktualizováno 08.09.2018

Život ve hvězdách
Zdroj: TV Nova

Podzimní čtvrtky budou na TV Nova patřit novému lifestylovému magazínu s názvem Život ve hvězdách. Diváci budou mít příležitost nejenom nahlédnout do zákulisí showbyznysu, ale hlavně se sami stát hvězdami pořadu a splnit si své sny!

Pořad Život ve hvězdách divákům nabídne nejen slušnou porci novinek ze světa celebrit, ale také možnost stát se jeho součástí. Mimo to se mohou těšit na užitečné tipy a triky z oblasti módy, líčení, společenského i rodinného života. Celý pořad bude moderovat Petra Svoboda, která je jednou z tváří Televizních novin. „Samozřejmě je to jiné, než moderovat Televizní noviny, zde můžu být více osobitější. I projev je odlišný, takže je to samozřejmě výzva,“ říká Petra a zároveň dodává, že Život ve hvězdách bude především o divácích.

Zdroj: TV Nova

A jak by Petra pořad představila? „Zaměříme se na několik témat. Jedním z nich je plnění snů právě divákům. Půjde tedy o hezké věci, kterých není nikdy dost. Potom se také budeme věnovat módě. V pravidelné rubrice se diváci dozvědí nejnovější trendy nebo jak si vylepšit šatník a spoustu dalších věcí. Další rubrikou jsou pak proměny. V ní budeme pomáhat divačkám s tím, aby třeba trochu změnily život, cítily se lépe a aby se jim zvedlo sebevědomí.

Zdroj: TV Nova

Další výraznou tváří bude Bára Divišová, a to v roli hlavní reportérky. Jejím úkolem bude připravovat úvodní reportáž, ve které bude divákům plnit jejich přání a sny. „Pro diváky budu připravovat překvapení. Konkrétně to v praxi vypadá tak, že nám někdo napíše příběh svého známého, který to neměl v životě jednoduché s tím, že by mu alespoň na chvíli rád ulevil a udělal mu radost tím, že se někam podívá, něco netradičního zažije nebo se potká se svým oblíbeným idolem,“ vysvětluje Bára svůj úděl a říká, že hlavním principem celého pořadu je především potěšit, pomoci a poradit.
 

Lifestylový magazín Život ve hvězdách startuje ve čtvrtek 30. srpna od 21:30 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Chcete někoho potěšit a nevíte jak? Pomozte nám splnit jeho sen!

PODZIM NA TV NOVA: Návrat oblíbené reality show i nový lifestylový pořad!


Novinky z NOVY