Se kterou seriálovou kráskou byste chtěli strávit den života? HLASUJTE!

Aktualizováno 03.09.2018


Kdybyste měli na výběr z pětice nejsympatičtějších seriálových postav, kterou byste si vybrali? Strávlili byste den spíše s potrhlou Phoebe, sarkastickou Peggy, milou Charlotte, naivní Rachel nebo s puntičkářkou Monikou? Hlasujte!

Monica Gellerová

Monica z oblíbeného seriálu Přátelé je velká puntičkářka a rozhodně neumí žít v nepořádku. Znervózní pokaždé, kdy se objeví kolečko na stole či šmouha na zrcadle. Monica má ale velké srdce a o své přátelé se zajímá. Zejména, když jde o drby. Navíc umí skvěle vařit, neláká vás to?

Zdroj: TV Nova

Peggy Bundová

Sarkastickou Peggy můžeme vídat po boku Ala Bundy v seriálu Ženatý se závazky. Peggy je žena v domácnosti, která ale domácnost spíše jen obývá. Je líná, moc nevaří ani neuklízí, své dny tráví převážně na gauči nebo na nákupech za Alovy peníze. Je velmi sarkastická a svého manžela ráda ponižuje. 

Zdroj: TV Nova

Phoebe Bufetová

Phoebe je další z party Přátel, jejíž osobnost je velmi originální. Phoebe je lehce trhlá, moc věcí jí nedochází, ale je vždy pozitivní. Je lehce roztržitá, ale je s ní velká legrace. Miluje hudbu a ráda zpívá, ačkoli jí to moc nejde. Její neznámější písnička je Smraďoch, kterou často hraje v oblíbené kavárně Central Perk.

Zdroj: TV Nova

Rose

Rose ze seriálu Dva a půl chlapa je jednou z mnoha bývalých přítelkyň Charlieho Harpera. Ovšem žádná jiná nebyla tak šílená jako je právě ona. Když se s Charliem poprvé vyspala, tak mu přilepila varlata ke stehnům. Není divu, že Charlie její horlivé city neopětuje. Rose ho ale od té doby pronásleduje a leze mu balkonem do bytu. 

Zdroj: oficiální zdroj

Charlotta Yorková

Milá a nevinná Charlotte se objevuje v seriálu Sex ve městě. Charlotte je milující, naivní a nerada se baví o svých sexuálních zážitcích, na rozdíl od svých kamarádek. Je velmi pečlivá, lehce urputná a věří na pravou lásku.

Zdroj: TV Nova

Samantha Jonesová

Cílevědomá a sebejistá, to jsou hlavní vlastnosti Samanthy ze Sexu ve městě. Je nejstarší ze svých kamarádek, ale na rodinu nemá ani pomyšlení. Má ráda večírky a sex, který si pravidelně dopřává s každým mužem, co jí padne do oka. Pro své kamarádky by udělala vše.

Zdroj: Instagram

Berta

Berta ze seriálu Dva a půl chlapa je nejen uklízečkou ve vile věčně opilého Charlieho a jeho neschopného bratra Alana, ale i dobrá kamarádka a parťák. V domě vládne přísnou rukou, ale všichni ji mají rádi.

Zdroj: Profimedia

Rachel Greenová

Naivní, sebejistá a vtipná Rachel je poslední sympaťačkou z Přátel. V životě toho zažila hodně, pochází z bohaté rodiny a její milostný život je komplikovaný. Rachel je bláznivá a miluje módu.

Zdroj: TV Nova

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ANKETA: Kdo je podle vás největší seriálový sympaťák? Hlasujte!

Ženatý se závazky PO 31 LETECH: Dětem už táhne k padesátce! Peggy bez svých obřích vlasů a Al? FOTO


Novinky z NOVY