NE všechno bylo PODLE SKUTEČNOSTI! Co jste o filmu Na vítězné vlně netušili

Aktualizováno 02.09.2018

Na vítězné vlně
Zdroj: TV Nova

Týmu hrozí tragédie a vypadá to, že bude všemu konec. Naštěstí se objevuje pozoruhodný nový hráč (Alexander Ludwig), díky kterému si Bob znovu uvědomí, že týmové úsilí je víc než osobní sláva. O čem všem je film Na vítězné vlně?

Co jste o filmu zřejmě nevěděli?

- Film je založený na skutečných událostech, které se odehrály 10 let před natočením filmu.
 

Fotbalový tým byl vytvořen předem, aby herci na kamerách vypadali přirozeně. Herci spolu s trenérem měsíc před natáčením trénovali dvakrát denně, aby se zblížili. Natáčení pro ně pak bylo daleko přirozenější.

Zdroj: TV Nova

- Režisér si před natočením filmu důkladně prošel všechny záznamy a fotky z původních zápasů, aby dodal snímku více autenticity. Jeho cílem bylo, aby si diváci při zápasech připadali jako součást týmu.
 

- U natáčení byli přítomni i bývalí američtí fotbalisté, kteří na hru dohlíželi, aby vše dávalo smysl.


- Dějová linie Chrise Ryana (Alexander Ludwig) a jeho otce byla jako jedna z mála věcí ve filmu zcela smyšlená. Jak jeho boj o rekord v touchdownech, tak scéna na parkovišti, kdy Chrise jeho otec uhodí. 

Zdroj: TV Nova

- Původně byl jako trenér jednoho ze soupeřů týmu Spartans obsazen Sadarias Harrell, produkce se však později rozhodla obsadit jej do role fanouška, díky čemuž mohl propagovat svou sportovní značku.

Na film se můžete těšit 2.8.2018 v 17:50 na Nova Cinema.

 

Sledujte filmy podle skutečných událostí online na Voyo. Tisíce filmů v HD kvalitě a bez rušivých reklam. Oceňované zahraniční snímky i česká klasika, a to vše bez reklam!

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Hvězdu Hanny Montany a Mladí a hladoví dávno znáte! Jako malá si zahrála v Přátelích. VIDEO

TOP 5 zajímavostí filmu Vítr v kapse: Herci na sobě měli během postelové scény zvláštní úbory


Novinky z NOVY