ODHALENÍ PO LETECH: Cody z Krok za krokem byl ze seriálu vyhozen! Důvod je strašlivý

Aktualizováno 01.11.2018


Seriál Krok za krokem baví všechny generace už několik let. Jsou ale věci, které jste o něm určitě nevěděli. Kdo během natáčení našel lásku? Proč dostal představitel Codyho padáka? Vše se dozvíte v článku.

Carol a Frank se do sebe bezhlavě zamilovali a brzy se vzali. Na první pohled by se mohlo zdát, že manželství je jedna velká pohádka, ale brzy se ukáže, že nevlastní sourozenci se nemůžou vystát. Navzájem se nenávidí a dávají to svým chováním jasně najevo.

Zdroj: TV Nova

 

Co jste o seriálu pravděpodobně nevěděli?

1. Christine Lakin (Al) a Jeff Juday (Flash) se během natáčení seriálu dali dohromady. Pár tvořili přes čtyři roky.

2. Dům, ve kterém bydleli Lambertovi, stojí ve Fletcher Avenue v Kalifornii. Kousek vedle se nachází i Frankův dům, který byl ukázán pouze v prvním díle. Ani v jednom z domů se nenatáčelo, veškeré interiéry byly pořízeny ve studiu v Los Angeles. 

Zdroj: TV Nova

3. Ve všech 160 epizodách si zahráli pouze Carol, Frank a J.T.

4. Sasha Mitchell (Cody) je opravdu kickboxer a majitel černého pásku v karate. To mu ovšem přitížilo během aféry v rámci rozvodového řízení s manželkou. Údajně měl svou manželku napadnout, pravdou ale je, že mu to nebylo nikdy dokázáno. 

5. Když se Patrick Duffy vrátil k natáčení seriálu Dallas, měl ve smlouvě podmínku, že po jeho dotočení dostane roli v dalším seriálu. V roce 1991 ho tedy odlovil jeden z autorů seriálu Krok za krokem, kde si Patrick měl údajně odpočinout od role Bobbyho.

Zdroj: TV Nova

6. Sasha Mitchell musel na nějaký čas v seriálu skončit, a to především kvůli údajnému napadení manželky. Tvůrci se totiž obávali negativní puvlicity. Po očištění pověsti se do seriálu vrátil a rozloučil se s ním až v samém závěru.

7. V jednom z dílů ukazuje Karen rodičům svou fotku, kterou měl J.T. zveřejnit ve škole. Když ji ovšem později položí na stůl, je vidět, že se jedná pouze o čistý papír.

 

 

Seriál Krok za krokem můžete sledovat každý den na TV Nova!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

 Vážná nemoc blondýnka Kelly ze seriálu Ženatý se závazky: Boj s rakovinou!

 Podivný prank oblíbeného herce z Přátel: Představitel Mika Hannigana ukazuje na letištích své pozadí!


Novinky z NOVY