Transformák Karel, Scooby-Doo nebo Spongebob? HLASUJTE o nejoblíbenější animovaný seriál

Aktualizováno 30.08.2018

Nejlepší animáky
Zdroj: TV Nova

Na televizi Nova i internetovém portálu Nova Plus naleznete nespočet skvělých animovaných seriálů. Který z nich máte nejraději?

Nova GOLD

Oggy a Škodíci
Populární animovaný seriál vypráví o kocourovi Oggym a švábech Joeym, Markyovi a Deedeem, kteří spolu snad již od stvoření světa vedou věčné války. Během svých dobrodružství se dostávají do mnoha komických situací, které rozesmějí i náročnější diváky.

Zdroj: HCE

Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví
Z obtloustlé a líné pandy se pod vedením učitele Shifua stal skvělý bojovník, který bojuje proti zločinu v džungli. Perfektně ovládá bojové umění Kung Fu a zatočí s každým nezbedníkem, který se mu postaví do cesty.

Spongebob v kalhotách
Světoznámý animovaný seriál Spongebob patří k těm nejznámějším animákům vůbec. Vypráví o životě žluté houby Spongeboba a jeho nejlepšího kamaráda Patricka, kteří společně žijí na dně oceánu.

Zdroj: TV Nova

Co nového, Scooby-Doo?
Mluvícího psa Scoobyho na jeho cestách za řešením nejrůznějších záhad doprovází jeho dobrý přítel Shaggy. Během vyšetřování se dostávají do styku s děsivými přízraky, vlkodlaky, upíry a mnoha dalšími.

NOVA Plus

Pojďme za zvířátky
Seriál o malé holčičce, která bydlí blízko zoologické zahrady a každý večer si chodí hrát se svými zvířecími kamarády. S kamarády - žirafou, zebrou, opicemi i dalšími zvířátky se pak vydává na nezapomenutelné cesty.

Zdroj: oficiální zdroj

Transformák Karel
Kdykoliv se nějaké autíčko dostane do problému, Transformák Karel vyráží na pomoc. Bez něj by bylo jeho městečko úplně ztraceno!

Zdroj: oficiální zdroj

Autohlídka
Pokud dojde k nějaké havárii, na řadu přichází policejní autíčko Mat a hasičský vůz Franck. Společnými silami bojují proti zločincům v silničním provozu a nutno podotknout, že se jim to daří na výbornou.

Zdroj: TV Nova


NEPŘEHLÉDNĚTE:
VŠIMLI JSTE SI? Animák Univerzita pro příšerky odkazuje na dílo oblíbeného českého spisovatele!

Seriál Tom a Jerry vznikal i v Praze! Tvůrci měli ke spolupráci s českými animátory vážné důvody


Novinky z NOVY